Rahva Raamat logo
Categories
Rahva Raamat logo
Categories
Books
E-books
Games
Stationery
Gifts
Home & Garden
Beauty
Music & Movies
Electronics

Publishing

Publishing

Mõtled raamatu kirjutamisele või on käsikiri juba sahtlis?

Sul on hea idee raamatuks?
Lugesid väärt võõrkeelse raamatu, mis pole eesti keeles ilmunud?
Soovid abi raamatu väljaandmisega?


Võta kohe ühendust!

Rahva Raamatu kirjastus
kirjastus@rahvaraamat.ee


Kolm küsimust kirjastamise kohta

Rahva Raamatul on nüüd kirjastus. Mida see tähendab?

Rahva Raamatu missiooniks on, et teeme kõik selleks, et inimesed loeksid rohkem ja nende maailmapilt muutuks rikkamaks. See on ka üks põhjustest, miks oma kirjastuse avasime. Rahva Raamatust ei saa ilmselt Eesti suurimat kirjastajat, küll aga soovime anda oma panuse, et meie lugejateni jõuaksid võimalikult mitmekülgsed raamatud, mis rikastaksid nende maailmapilti ja annaksid lugemislusti juurde.

Kellest võib saada kirjanik?

Kirjanik võib saada igaühest! Ootame kõiki mõtteid, ideid, käsikirjalõike või blogipostitusi, kus võiks peituda potentsiaal põnevaks raamatuks. Kui oled elus kogenud põnevaid reise, sul on äge maailmavaade või elufilosoofia, oled kirjutanud mõne krimiromaani või mõne muu kirjandusteose, siis ära hoia seda oma koduarvutis, vaid saada julgelt meile. Meie tegevus ei ole samas suunatud ainult neile, kes pole kunagi ühtegi raamatut kirjutanud, oleme avatud ka kogemustega kirjutajate uutele teostele. Kui sul seisab tekst sahtlis ootamas hetke, millal raamatuks vormuda, siis võib-olla on just nüüd see hetk käes.

Kui ma ei kirjuta, aga tahaksin kaasa aidata heade raamatute ilmumisele siis kuidas saaksin seda teha?

Esiteks: Anna kirjutav sõber üles! Kui näed kedagi, kes võiks tegelikult saada kirjanikuks, aga pole veel viimaseid samme teinud, siis toeta teda ja näita talle seda artiklit.

Teiseks: Kui oled võõrkeeles lugenud mõnda põnevat raamatut, mis võiks ilmuda ka eesti keeles, siis anna meile vihje ja loodetavasti saame selle ka eesti keeles välja anda.

Kolmandaks: Kui sul on ägedaid ideid, millest pole varem raamatuid kirjutatud, aga millest võiks raamatu kirjutada, saada see meile ning äkki saame selle reaalsuseks teha.

Saada oma mõtteid meile: kirjastus@rahvaraamat.ee