Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
home icon

Jõulukingid Rahva Raamatust!

Jõulukingid Rahva Raamatust!

Kuidas oma armsamaid, ja kindlasti ka iseennast, pühade ajal meeles pidada? Rahva Raamatus ootab sind lai valik jõulukinke. Lisaks osaleb iga vähemalt 30 € ostu teinud Rahva Raamatu püsiklient Asko Duuri diivanvoodi loosis, mille väärtus on 1265 €. Võitja saab ise valida 76 kangatooni ja 3 jalatooni vahel.

Kampaania kestab 14.11.2023-01.01.2024 ning loosimine toimub 4. jaanuaril 2024. Vaata kampaaniatingimusi.

Rahva Raamatu parimad kingiideed!

Rahva Raamatu kinkekaardid! Paberkinkekaartide on fikseeritud summaga, e-kinkekaardile saad valida sobiva summa 100 € piires.

Selleks, et leiaksid kõige sobivama, oleme välja valinud Rahva Raamatu jõuluhitid, mida julgelt jõulukingitusteks soovitame. Kindlasti vaata ka 2023. aasta kõige popimaid raamatuid. Uued menukid leiad ilukirjanduslike jõulukinkide seast ja kui eelistad fiktsioonile fakte, siis ajaloo- ja elulooraamatute hulgas on nii kaugeid legende, erakordseid memuaare kui ka lähiajaloo nostalgiat.

Jõulukingid psühholoogiahuvilistele aitavad ammutada uusi teadmisi ning koguda energiat uueks aastaks. Vaimutoidust paraku aga alati ei piisa, kuid õnneks on Rahva Raamatus piisavalt suurepäraseid kokandusraamatuid. Teame, et laheda ajaviite retsept pole väga keeruline: põhilised koostisosad on mõnusad inimesed ning toredad lauamängud. Kõige pisemate jõuluootuses kingisaajate puhul tasub vaadata toredate lasteraamatute suunas. Uuel aastal alustajatele innustuseks: uuteks ettevõtmisteks pole kunagi liiga hilja! Kes eelistab lugemiselamusi koguda originaalkeeles, see võib piiluda ingliskeelseid raamatuid. Loomulikult saab jõulukinke valida ka parimate uute raamatute või praegu kõige populaarsemate teoste seast. Rahva Raamatus on omal kohal ka Kingipood, kus on ainult erilised ja kvaliteetsed kinketooted. Jõulupoest leiad ka jõulude sooduspakkumisi ja kinkekaarte!

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Ilukirjanduse austajaile

Krimikirjanduse fännidele

Luulesõpradele

Jõulukingid neile, kel meeldib inglise keeles lugeda

Rahva Raamat soovitab lugemist

Päris pisikestele

Algkoolilastele