Rahva Raamat logo
Kategooriad
  • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad

Veebruar on armastuse aeg!

Elagu armastuse aeg!

Õnnelik on inimene, kes on armastust ühel või teisel viisil kogenud ning jaganud. Kuna armastus on rohkem tunne kui sõna, siis on armastusel mitmeid definitsioone ja vorme. Et tänulikkus, lahkus, heatahtlikkus ning intiimsus leiaksid tee meie eludesse, tuleb olla armastusele avatud. Kuid peab tõdema, tsiteerides prantsuse klassik Honoré de Balzaci, et "armastades ongi see, mida me usume, reaalsus". Loo reaalsus, mis põhineb armastusel! Pea oma armsamaid, sõpru ning pereliikmeid meeles südamlike kingituste ja inspireerivate lugudega nii eesti, inglise kui ka vene keeles!

Muusik, laulukirjutaja ja näitleja Mari Jürjens ning armastatud näitleja Andrus Vaarik soovitavad sõbrakuul lugemist! Mari soovitustega saad lähemalt tutvuda siin. Milliseid raamatuid eelistab aga Andrus? Uuri järele!

Praegune aeg pärsib kohtingul käimist? Ka siin tõttab Rahva Raamat appi, sest meie raamatueksperdid on armastuse ajale mõeldes koostanud teemakohased pimekohtingud kirjandusteostega. Ära hoia oma tundeid vaka all, hüppa meie kauplustest läbi, ava salapakike ning leia oma hingepeegel raamatukaante vahelt. ❤