Rahva Raamat logo
Категории
Rahva Raamat logo
Категории
Книги
Электронные книги
Игры
Канцтовары
Подарочные товары
Дом и сад
Красота и стиль
Музыка и фильмы
Техника

Бесплатная доставка!

PERE ÕHTULAUA VESTLUSKAARDID
Галерея

PERE ÕHTULAUA VESTLUSKAARDID

Sisukaid ja siiraid vestlusi pereringis võib pidada tõeliseks heaoluvitamiiniks! Taolisi jutuajamisi luua aga polegi nii lihtne, eriti kui peres on lapsed. “Kuidas täna koolis läks?” küsid teismeliselt. “Hästi!” tuleb napp vastus. Küsija midagi teada ei saa ning vastaja tegelikud mõtted ja tunded jäävad endiselt peitu.

Nii oli tihti ka peres, mille ühisloominguna need vestluskaardid sündinud on. Vestluste käimalükkamine tundus eri vanuses lastega pere vanematele pigem kui õnnemäng, mis tundus sõltuvat pereliikmete väsimusastmest ja võimalik et isegi kuuseisust. Ühel õhtul aga tekitas 8-aastase perepoja isevärki küsimus “Mis pani sind täna naeratama?” pereliikmete vahel niivõrd elava arutelu, et terve õhtu sai täidetud avatud ja siira mõtetejagamisega päeval toimunu üle. Just siis mõistis pereema: kogu trikk seisneb õigesti küsitud küsimustes! Sellistes, millele ei saa vastata ühesilbiliselt ja mõtlemata.

Ta innustas kõiki pereliikmeid ühistes vestlusringides veel taolisi küsimusi välja mõtlema, pani parimad kirja ning valminud vestluskaartidest kujunes lõpuks pere igaõhtune mänguline abivahend vestluste käimalükkamiseks ja päevasündmuste jagamiseks.

Nüüd on küsimustest valminud vahvate piltidega kaardid, mida saavad vestluste loomisel kasutada ka teised Eesti pered! Iga küsimus paneb vastaja päeva üle sügavamalt järele mõtlema, vaatama sellele tavapäratute nurkade alt või märkama nüansse, mis muidu ehk lihtsalt mööda libiseksid.

Soovituslik vanus: 7+
Mängijate arv: 2-8

Vestluskaartide pakendidisain on saanud Eesti loovusfestivalil Kuldmuna 2022 tunnustuseks hõbemuna! Disaini autoriks on rahvusvaheliselt hinnatud disainibüroo BOND, illustratsioonid on loonud Aliz Stocker.

Наличие

12,99 €

Постоянному покупателю

12,34 €