Rahva Raamat logo
Книги
triangle icon
АудиокнигиНОВИНКИ
triangle icon
Игры
triangle icon
Школа и офис
triangle icon
Подарочные товары
triangle icon
Другое
triangle icon
Cat sleeping on books
delivery icon

Бесплатная доставка!

Häbi maantee
gallery iconГалерея

Häbi maantee

Rootsit on äsja vapustanud Estonia katastroof, politseinik Tomas Wolfi painavad aga isiklikud traumad. 1995. aasta esimestel tundidel kutsutakse ta mõrvapaika ühte bordelli ja see sunnib teda taas päris ellu sekkuma. Samal ajal on ajakirjanik Vera Berg kimpus nii oma keeruka eraeluga kui ka uue toimetuse hulka sulandumisega.

Kui toime pannakse veel üks jõhker mõrv, seekord pornoklubis, ristuvad Tomase ja Vera teed ning taas kord on nad sunnitud koostööd tegema, erimeelsustest hoolimata. Mõlemad aimavad seost kahe mõrva vahel – kuid milline see täpselt on ja kellest saab järgmine ohver?

Pascal Engmani ja Johannes Selåkeri koostöös sündinud ja 1990ndatesse paigutatud sündmustikuga krimisarja teine osa on raamatu „Ühe mõrvari mälestuseks” (2023) järg.

Pascal Engman on endine ajakirjanik ja Põhjamaade krimikirjanduse tõusev täht. 2017. aastal avaldas ta oma esimese põnevusromaani „Patrioterna” („Patrioodid”), mida tunnustasid nii kriitikud kui ka lugejad. Tema menukat põnevussarja inspektor Vanessa Frankist on tõlgitud 19 keelde.

Johannes Selåker on samuti ajakirjaniku taustaga, muu hulgas on ta töötanud Aftonbladeti, Expresseni ja Aller Media uudistetoimetaja ning ka peatoimetajana. Ta debüteeris põnevusromaaniga „Förstfödd” („Esmasündinu”) 2020. aastal.

[object Object] icon

Детали

Наличие в магазинах
triangle icon

30,50 €

delivery icon
Поделиться
Waving cat paws
footer.no1-book-storeКрупнейший продавец книг в Эстонии
footer.loyalty-programПрограмма лояльности
footer.delivery-timeБесплатная доставка при заказе свыше €39
footer.fastest-deliveryСамая быстрая доставка от 2 часов

Copyright © 2025 www.rahvaraamat.ee. Все права защищены.
Rahva Raamat AS, 10421903, Теллискиви 60/2 (I-корпус), Таллинн, 15073, Эстония