Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VÄGEVAIM KURJUS. EKSORTSISMIST PÄRISELT ‒ NII NAGUKURJADE VAIMUDE VÄLJAAJAMINE KÄIB

VÄGEVAIM KURJUS. EKSORTSISMIST PÄRISELT ‒ NII NAGUKURJADE VAIMUDE VÄLJAAJAMINE KÄIB
Galerii

VÄGEVAIM KURJUS. EKSORTSISMIST PÄRISELT ‒ NII NAGUKURJADE VAIMUDE VÄLJAAJAMINE KÄIB

Preester Gabriele Amorthi ja ajakirjanik Roberto Zanini raamat näitab, et saatan ja tema mõju in-imestele ei ole väljamõeldis, vaid reaalsus. Seestumine põhjustab tugevat depressiooni, vaimu- ja hingehaigusi. Saatana kõige suurem kavalus seisneb selles, et ta paneb meid uskuma, et teda ei ole olemas. Saatan on ohtlik mitte siis, kui me teda kardame, vaid siis, kui me ta unustame.

Isa Amorthi kutsumuseks oli aidata inimesi, leevendada nende kannatusi ja suunata nad Kristuse poole. Raamatust võib leida mitmeid lihtsaid ja praktilisi nõuandeid kurja vastu võitlemiseks. Isa Amorth tegi inimestele head, ajades välja kurjust. Ta kuulutas Jumalat, võideldes saatana vastu. Ta ei valinud seda teed ise, kirik palus tema abi ja nimetas ta eksortsistiks.

Eksortsistid tegutsevad maailmas, kus on rohkem pimedust kui valgust. Seetõttu pole imestada, kui nende kõne ja teod ei ole alati tavapärased ning aeg-ajalt paistavad uskumatud ja maagilised. Ek-sortsismi puhul ei ole tegemist maagia või esoteerikaga. See on võitlus Jumala ja saatana vahel, mis kestab maailma lõpuni.

Autoritest:

Isa Gabriele Amorth (1.05.1925 – 16.09. 2016) õppis juristiks. Pärast ülikooli lõpetamist astus ta Püha Pauluse seltsi ja 1954. aastal pühitseti Gabriele Amorth preestriks. Ta oli Vatikani ülemek-sortsist ning elu jooksul on ta läbi viinud kümneid tuhandeid kurjade vaimude väljaajamisi.

Roberto Italo Zaninil (6.05.1960) on majandusharidus. Praegu on ta ajakirjanik ja töötab Roomas ajalehe „Avvenire” toimetuses. Roberto Italo Zanini on tuntust kogunud elu¬lugude kirjutajana.

Saadavus kauplustes

21,99 €

Püsikliendile

20,89 €