Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Voola kui jõgi
gallery icon
Galerii

Voola kui jõgi

Haarav ja südant seiskav eepiline jutustus noore naise iseendaks saamise teekonnast, mida saadab eelmise sajandi keskpaiga Colorado karm ilu.

Ühel jahedal sügispäeval 1948. aastal, kui Victoria Nash on oma perekonna farmist kesk Colorado metsikut ilu linnas käimas, peatab teda sakris võõras, et teed küsida. Tüdruku vastusest oleneb tema enda teadmata nende mõlema noore elu kurss.

Nii algab lummav lugu hetke ajel langetatud otsustest ja ennastsalgavatest tegudest, mis paiskavad Victoria eemale sellest ainsast kodust, mida ta on iial tundnud, ning sunnivad teda vaatama silma kaotusele, lootusele ja omaenda seni tundmata väele. Haarates kaasa kõik tema senise väikese, kuid erakordse elu killukesed, kannavad iha, südamevalu ja reetmise keerised ta selle ühe võimatu otsuse juurde, mis muudab tema elu igaveseks.

„Voola kui jõgi“ on südant puudutav täiskasvanuks saamise lugu ja kaasahaarav jõuline draama. Raamat seob endas unustamatud tegelased ja hingematva looduse, see on vapustav lugu ellu jäämisest ja endaks saamisest, armastuse, tõe ja saatuse sügavaimatest saladustest.

"Mõjuv lugu eelarvamuste luhta läinud armastusest ja kartmatust kangelannast, kes ületamatute raskuste kiuste alla ei anna. See raamat pani mind igal õhtul voodisse kiirustama, et saaksin lugeda järgmise peatüki." Patrick Gale, The Sunday Timesi menukite autor

"Üks rikkalik, kaunis, tugev romaan. See viis mind enneolematult emotsionaalsele teekonnale ja ma nautisin seda täiega." Clover Stroud

"Shelley Readi lüüriline stiil on kui üks vältimatu loodusjõud ja kui ta laenab selle naisele, kes kirjeldab Colorado maapiirkonna keerulist elu, on tulemus traagiline, meeliülendav ja täiesti unustamatu." Bonnie Garmus, romaani „Keemiatunnid“ autor

Autorist:
Shelley Read on viienda põlvkonna coloradolane, kes elab koos perekonnaga läänenõlvadel Elk Mountainsis ja tunneb end kõige kodusemalt mäetipus. Ta oli pea kolm aastakümmet Western Colorado ülikooli vanemlektor, õpetas seal loovkirjutamist, kirjandust ja keskkonnateadust ning andis valikseminare, ning oli keskkonna ja jätkusuutlikkuse õppetooli üks asutajatest; samuti asutas ta tugiprogrammi esimese põlvkonna üliõpilaste ja riskigruppides üliõpilaste jaoks. Shelleyl on Denveri ülikoolist kraad kirjutamises ja kirjandusteaduses, ning Temple University magistrikraad loovkirjutamises. Ta kirjutab regulaarselt artikleid Crested Butte Magazine’i ja Gunnison Valley Journalisse, ning kuulub Vita Institute for the Artsi juhtkonda.

Saadavus kauplustes

26,99 €

delivery icon