Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Versace moemaja
gallery icon
Galerii

Versace moemaja

Versace. See nimi üksinda tekitab silme ette kujutluspilte ennekuulmatust glamuurist ja julgest seksuaalsusest, küllusest ja väljakutsuvast originaalsusest. Kõik see ongi tõsi, kuid see on vaid pool tõde. Versace on peale selle veel pärand vaesest, kaugest Lõuna-Itaalia piirkonnast pärit suurest geeniusest, kes muutis täielikult kogu moemaailma tänu oma intuitiivsele oskusele mõista naisi ja nende soovi alati hea välja näha, ka muutuva kultuurikonteksti tingimustes. Raamat jutustab legendaarsest disainerist ning näitab, kuidas Gianni Versace koos oma särava õe Donatellaga kombineeris oma virtuoosse ande ja erakordse ambitsioonikuse, et peaaegu ainuisikuliselt luua kuulsuste kultuur, mida me praegu ainuvõimalikuks peame.

Raamat jutustab elavalt moemaailma kulisside taga toimunud lahingutest – nii loomingulistest kui ka ärilistest –, mis hakkasid ettevõttes toimuma siis, kui Donatella astus välja oma venna pika varju tagant ja võttis ise kontrolli Versace’i moemaja üle. Esimest korda pakutakse sisevaadet neile tohututele proovikividele, millega Donatellal tuli hakkama saada, et elada Gianni geniaalsuse vääriliselt, samuti tema võitlusest narkomaaniaga, tülidest vanema venna Santoga ning mõistatusest, miks jättis Gianni kontrolli oma moemaja üle Donatella noorele tütrele Allegrale. See on põnev ja paeluv lugu sellest, kuidas üks pere ja firma suudavad pimedusest taas tõusta ja valulikust lunastusest, kui Versace’i impeerium taas jalad alla saab – kas alatiseks või ajutiselt, seda otsustab aeg.

Lugu sõlmib omavahel moemaailma, kuulsused, ühe firma dramaatilise saatuse, priiskava miljonäride eluviisi ja kurikuulsa mõrva.

basket icon

Toode on otsas