Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VÕIMUVÕTT
Galerii

VÕIMUVÕTT

Hunt lambanahas polegi nii harv nähtus, kui ehk arvata võiks ja tahaks. 

Aga lammas hundinahas? On’s nemad paremad? 

Eriagent Mitch Rapp peab vastu astuma mõlemale. Tema kolmandas loos satub lugeja Ameerika Ühendriikide kõige hoolsamalt turvatud, sümboli staatuses Valge Maja sügavale südamesse. Kuidas on võimalik, et president terroristide käeulatusse sattus ja kas pantvangide päästmiseks tuleb nõudmised täita? Kuidas on võimalik ründajad üle kavaldada, kui nende pealik riigi tähtsaimas hoones kõmujanus meediast infot saab, aga CIA ja FBI jälgimissüsteemid Valges Majas on blokeeritud? Kuidas on võimalik kasutada kaasaegseimat tehnikat ja parima väljaõppega mehi, kui terroristide jaoks on plaan edukas ka siis, kui tuleb lihtsalt õhku lasta nii nad ise, sajandeid seisnud maja, president, pantvangid, kui parimad operatiivtöötajad? 

Lugu on tempokas, haarav ja väga realistlik. 

Need on maskide langemise päevad ja kulisside taga toimub palju rohkem, kui kriiside lahendamisest tavaliselt avalikkuse ette jõuab. Otsuste langetamisest ei ole pääsu, otsustada tuleb kiiresti. Kes teeb populaarsuse ja karjääri pärast võimalikult vähe, kes karjäärist hoolimata rohkem, kui ühelt inimeselt oodata saaks.

Vince Flynni raamatud on kõik bestsellerid – aga mitte ainult. Tema teadmisi radikaalsest islamifundamentalismist ja terrorismist on hinnanud ka USA tippjuhid ning luuretöö professionaalid.

Toode on ajutiselt otsas