Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VÕÕRASTEMAJA TANSY FALLSIS

VÕÕRASTEMAJA TANSY FALLSIS
Galerii

VÕÕRASTEMAJA TANSY FALLSIS

Armas Nell, kui Sa seda kirja loed, olen mina juba läinud...

Sa oled maailma parim sõbranna ja minu viimne soov on, et toimetaksid mu tuhandete miilide kaugusele viimsesse puhkepaika – mu pööraselt kaunisse, täiesti ainulaadsesse kodulinna Tansy Fallsi. Ma tean, et Sina oled läbi ja lõhki linnatüdruk, aga kuula mind ära. Ma tean, et pärast Adriani ja seejärel minu kaotamist on Sul raske. Ma arvan, et Sa vajad Tansy Fallsi sama palju kui mina.

Nii et ma olen kõik kavandanud. Sa peatud kaks nädalat armsas võõrastemajas ja katsetad iga päev midagi uut. Ja kui Sa mu juhiseid täpselt täidad, võid avastada, et minu loos on enamat, kui Sa esmapilgul arvad. Lõpus on üllatus millegi... või kellegi näol? Seda on võimalik teada saada üksnes Sinul.

Ja üks nõuanne veel. Ära unusta võtta kaasa mugavaid saapaid ja vaata, et Sa sügad ka minu poolt võõrastemaja koera Boomeri kõhtu. Hoia end eemale omaaegsest jalgpallurist Brody Knottist (oi jeerum, mida kõike ma temast rääkida võiksin!). Ja lõpuks: las tulevik toob, mida toob. Kuigi Tansy Falls võib tunduda väike, tean mina kõigist paremini, et uue alguse võib leida ükskõik kus. See väike linnake Vermontis, millest Sa pole kunagi midagi kuulnud? Aga võib juhtuda, et Sa tunned, et oled koju jõudnud…

Saadavus kauplustes

26,99 €

Püsikliendile

25,64 €