Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VÄIKELINNA DETEKTIIVID (TELESERIAAL) (2014) DVD

VÄIKELINNA DETEKTIIVID (TELESERIAAL) (2014) DVD
Galerii

VÄIKELINNA DETEKTIIVID (TELESERIAAL) (2014) DVD

Suvevaheaeg on just alanud ja perekond Piiride lastele- Markusele ning Emiliale näib, et sellest saab niisama igav ja sündmustevaene periood, nagu olid kõik eelmisedki koolivaheajad. Kuid ootamatult lööb nende argirutiini sassi külaliste saabumine: Tallinnast jõuavad kohale nendeealised lapsed Rosanna ja Karl, et koos suvevaheaega veeta. Markuse ja Rosanna omavaheline läbisaamine on esimesest hetkest halb ning tundub, et ees ootab kolm kuud nõmedat suve täis tülisid, kiusamisi ja pealekaebamisi.

Ent just siis, kui lapsed on valmis oma saatusega leppima ja järjekordset suve korstnasse kirjutama, juhtub midagi, mis sunnib neid omavahelisi nääklusi kõrvale heitma: ridamisi leiab linnakeses aset üksteisega pealtnäha mitteseotud põnevaid sündmusi.

Tuntud antiigikollektsionäärilt ja vanakraamipoepidajalt Herman Krookuselt röövitakse hinnalised kellad. Metsast leitakse puu külge traadiga kinnitatud berni alpi tõugu karjakoer, kes on sinna tahtlikult surema jäetud. Haapsallu saabub kuulus fotograaf Stig Velson, kes soovib teha fotoseeriat piiskopilinnusest ja linnakese ümbruses asetsevatest vanadest varemetest.

Kui Markus ja Karl ronivad ühel ööl Stigi hotellituppa, et fotograafile vingerpussi mängida, teevad nad jahmatava avastuse: selgub, et fotograafi ei huvita hoopiski mitte piiskopilinnuse varemed, vaid kohalik antiigikollektsionäär Herman Krookus, keda ta on juba pikemat aega salaja jälginud ja pildistanud. Asi muutub veelgi salapärasemaks siis, kui ühe kella seest ilmub välja krüpteeritud aardekaart. Nüüd saavad lapsed aru, et kõik lood – koera puu külge sidumine, fotograafi linna tulek ja kellade rööv on omavahel kuidagi salapäraselt seotud ja moodustavad keeruka müsteeriumi, mis tuleb nüüd noortel detektiividel lahti harutada.

Osatäitjad: Liisa Koppel, Mikk Kaasik, Miikael Ainla, Hilje Murel, Mariann Vilbre, Jaan Rekkor, Rednar Annus, Lembit Ulfsak, Kärt Tamjärv, Merle Palmiste, Märt Pius, Väino Laes, Priit Võigemast, Evelin Võigemast, Tambet Tuisk, Ago Anderson, Aleksander Eelmaa, Maarja Jakobson, Ülle Kaljuste, Mari Lill, Leino Rei, Ott Sepp, Tarvo Sõmer, Indrek Taalmaa

Toode on otsas