• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

USU MIND
Galerii

USU MIND

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Suurbritanniast pärit lavakunstiõpilane Claire elab New Yorgis tööloata ja haarab kinni ainsast käeulatuses olevast teenimisvõimalusest, etendades hotellide baarides kergemeelseid näitsikuid, et aidata ühel lahutusadvokaatide firmal truudusetuid abielumehi vahele võtta.

Kui üks tema sihtmärk muutub mõrvajuurdluse objektiks, palub politsei Claire’ilt, et too kasutaks oma näitlemisoskusi kahtlusaluselt ülestunnistuse väljameelitamiseks. Aga Claire’il on kahtlusi selle osa suhtes, mida teda tahetakse mängima panna. Kui Baudelaire’i surmahõngulise luule uurimisele pühendunud kirjandusteadlane Patrick Fogler on tõesti mõrtsukas? Või on ta hoopiski kõige korralikum abielumees, keda Claire on kunagi kohanud? Ja kas selles lavastuses on peidus veel midagi peale selle, mida temale on räägitud?

Ja siis taipab Claire, et ta on võtnud vastu kõige ohtlikuma rolli oma elus. Enam ei ole selge, kas tema jahib tapjat või jahib ülimalt rafineeritud sadist teda ennast …

Et kahtlusaluse haigeid erootilisi kihusid täpsemini paika panna, ühineb Claire põrandaaluse BDSM netikogukonnaga ja käib piitsutamiskeldrites. Aga see kõik on lapsemäng võrreldes baudelaire’likul dekadentsimaastikul aset leidvate tõeliste roimadega.

Rahva Raamatu kirjastaja René Tendermann soovitab: “Delaney esimene romaan “Eelmine tüdruk” oli nauditav põnevik kahest naisest. Raamat “Usu mind” on tõeliselt põnev ja kaasahaarav lugu noorest inglannast, kes New Yorki kolides leiab endale veidra tööotsa – ta aitab lahutustega tegeleval advokaadibürool vahele võtta truudusetuid abielumehi. Kuni tema sihtmärgiks saab mees, keda kahtlustatakse mõrvas. Kes kelle nüüd vahele võtab?”

    Saadavus kauplustes

    22,95 €

    Jaga