Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

TULI ÕLGKATUSES
Galerii

TULI ÕLGKATUSES

Teine maailmasõda on lõppemas. Pärast õnnetust mereväeteenistusest erru läinud Nicholas Vaughan otsustab kolida maale elama ja rendib imeilusas Mallory Fitzjohnis maamajakese. Ta asub maad harima, parte kasvatama ja maja renoveerima. Raske töö ja vaikne maaelu meeldib poissmehepõlve pidavale mehele.

Kõrvaltalus elab maaelust tüdinud koketne June St. Cyres, kes on pagenud Londonist maale äia juurde elama, kuna tema abikaasa on jaapanlaste kätte sõjavangi langenud. June’i kohalolu meelitab sinna kanti kahtlase iseloomuga moekaid külalisi, mis häirib Vaughani rahumeelset erakuelu.

Ühel ööl lahvatab Vaughani elamine üleni leekidesse ja inspektor Macdonaldil tuleb hakata välja selgitama mõrva motiivi.

*

E. C. R. LORACi kirjanikunime varjus peitus Edith Caroline Rivett (1894–1958), viljakas briti krimikirjanik ja maineka detektiiviklubi liige 1930–1950ndate Inglismaal. Pärast surma vajusid tema teosed pikaks ajaks unustuse hõlma, ent on nüüd taas Briti Raamatukogu krimiklassika sarjas ausse tõstetud. Eesti keeles on temalt varem ilmunud „Belfry salalugu“.

Saadavus kauplustes

19,99 €

Püsikliendile

18,99 €