• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

TRIMMIS KEHA KÄSIRAAMAT II. TERVIKLIK JA TERVISLIK TOITUMISE TEEJUHT
Galerii

TRIMMIS KEHA KÄSIRAAMAT II. TERVIKLIK JA TERVISLIK TOITUMISE TEEJUHT

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Kaalulangetamine ja saledama kehavormi saavutamise teekond seostub enamasti ehmatava sõnaga "dieet” ja ainuüksi dieedipidamise mainimisel tekib kohe vastupandamatu sööst selle järele, mis toiduvalikust peatselt range keelu alla satub. Paljudel seostub dieedi järgimine range näljutamisega ja toidu kaloritehulga täpse lugemisega. Paraku annab suur osa agaratest dieedipidajatest üsna pea alla. Käsi haarab otsejoones ja valimatult toidu järele ning tarbitakse senisest isegi ohtramalt. Suletud ring? 

Sinu ees on raamat, mis on sulle teejuhiks toitumise maailmas – see raamat aitab mõtestada lahti toitumispõhimõtteid, saada selgust makro- ja mikrotoitaine olemusest ja vajadusest ning saada kasulikku teavet toiduainete ja toitumise kohta. Need teadmised on baasiks, et osata edaspidi teha mõtestatud valikuid, toituda tervislikumalt, saavutada eesmärke!

TRIMMIS KEHA KÄSIRAAMATUTE SARJAST:
Käesoleval aastal ilmub Fitness Hers ja Mens Fitness ajakirja raamatute sari "Trimmis keha käsiraamat", mis koosneb kokku kaheksast raamatust – neli raamatut naistele ja neli raamatut meestele. Tegemist on tõhusa ja rohke pildimaterjaliga raamatutega, mis on abiks nii algajale kui ka kogenenud treenijale.

    Toode on ajutiselt otsas

    Jaga