Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

TEOKARP TUISUS
gallery icon
Galerii

TEOKARP TUISUS

Lilli on tundliku romantiku hingega 40-aastane naine. Teda iseloomustab äärmiselt pessimistlik ja murelik meelelaad, mis kohati tundub olevat isegi liigagi depressiivne. Olles õnnetus pikas abielus, ei oska ega suuda ta oma piinavat eksistentsi lõpetada ei otsesel ega kaudsemal viisil. Ta filosofeerib elu, surma, hinge, armastuse, aja ja õnne teemadel, mõtiskleb ikka ja jälle oma tunnete üle ega oska lahti lasta minevikust. Tema parimaks sõbraks on muusik, helilooja ja dirigent Olli, keda ta tunneb põgusalt juba lapsepõlvest, kuid kelle sügavam hingemaailm rullub Lilli ees tasapisi lahti neilsamul päevil, mis kirjeldavad põrgulikke piinu igapäevases argielus toimetulekul. Lilli, kes oma tundeküllase ja hapra loomusega on pühendunud kirjutamisele, seda nii armastuskirjade kui ka lastekirjanduse žanris, leiab Olliga üha sügavama kontakti kui heliloojaga, tundes ühist tugevat sidet loomemaailmaga. Läbi romaani kasvab sõprus tasapisi suureks armastuseks, mis päästab Lilli tema piinadest ja kingib talle lõpuks ometi õnne ja rahulolutunde.

See raamat sobib imeliselt romantilise hingega naise öökapile, kes ei põlga ära ka sügavamaid filosoofilisi heietusi abielu, suhete, sõpruse ja armastuse teemadel.

Tiiu-Liisa Rummo esimene romaan „Teokarp tuisus“ on äramärgitud töö ilukirjanduse žanris kirjanduskonkursil BestSeller 2017. Varem on Tiiu-Liisa sulest ilmunud luuletusi, mis on avaldatud ajakirjas Looming ja ajalehes Sirp.

Saadavus kauplustes

16,99 €

delivery icon