Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

TEINE EINSTEIN
Galerii

TEINE EINSTEIN

Mitza Marić oli terve elu teistest kaasaegsetest naistest pisut erinev. Enamik kahekümneaastaseid naisi olid abielus, mitte ei õppinud elitaarses Zürichi ülikoolis, kus ülejäänud õpilased olid vaid mehed.

Mitza oli otsustanud, et tema jaoks on matemaatika olulisem kui abielu. Ent kui kaastudeng Albert Einstein naisest huvitus, pöördus Mitza maailm pea peale. Neist said partnerid nii mõistuses kui ka südames.

Kuid abielus on ruumi vaid ühele geeniusele. Silmapaistva mõistusega naisfüüsiku elu mööduski kuulsa teadlase suures varjus, kuid tema märkimisväärne panus relatiivsusteooria loomisse on põhjustanud hulgaliselt kirglikke debatte.

See on lummav ja liigutav romaan erakordsest naisest, kes oli abielus ja töötas koos ajaloo ühe suurema teadlase Albert Einsteiniga.

*

Marie Benedict on rohkem kui kümneaastase töökogemusega jurist ja USA kahe tuntuma, Fortune 500 nimestikku kuuluva advokaadifirma kohtuväitleja. Ta on lõpetanud ajaloolasena magna cum laude Bostoni kolledži ja cum laude Bostoni ülikooli õigusteaduse kolledži. Marie Benedict elab koos oma perega Pittsburghis.

Saadavus kauplustes

24,99 €

Püsikliendile

23,74 €