Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Teadvelolek algajatele
gallery icon
Galerii

Teadvelolek algajatele

Õpetaja, teadlane ja praktiseeriv arst Jon Kabat-Zinn, kes näitas esimesena teadveloleku väärtust Lääne peavoolumeditsiini kontekstis, annab sinu käsutusse raamatu, mida võid kasutada kolmel moel: kui mõtiskluste ja praktikate kogumit, mida pisteliselt avada ja uurida; kui valgustavat ja haaravat lugemisvara, mis ühe korraga kaanest kaaneni läbi töötada või kui järk-järgult avanevaid igapäevaseid õppetunde pakkuvat teadvelolekupraktika aabitsat. Nii algajad kui ka kogenud mediteerijad leiavad neilt lehekülgedelt väärt noppeid peamistest Jon Kabat-Zinn´i seisukohtadest ja olulistest praktikatest, näiteks:

• miks südameheadus on tõelise teadveloleku sünonüüm;
• miks on vaja üha uuesti ja uuesti naasta oma keha ja meelte juurde;
• kuidas teadlikkusega kokku puutudes vabastavad meie mõtted end justkui ise;
• kuidas argiaskeldustes oma tähelepanu ja kohalolekut püsivana hoida;
• millised on kolm peamist kannatusi põhjustavat vaimset tegurit;
• kuidas teadvelolek ravib, isegi tagantjärele;
• kuidas võita tagasi oma terviklikkus jne.

Teadvel elamise retsept tundub üsna lihtne: keskenda oma tähelepanu üha uuesti ja uuesti sellele, mis parasjagu käsil. Aga kui sa oled seda proovinud, siis tead, et küsimused ja proovikivid siin alles algavad. See raamat pakub kauaoodatud vastuseid, pilguheite ja suuniseid, et aidata meil too muutus läbi teha hetk hetke haaval ning saavutada sügavam, selgem, usaldusväärsem ja armastavam side iseenda ja maailmaga.

Jon Kabat-Zinn, PhD, töötas välja teadvelolekul põhineva stressileevenduse, mida tänapäeval kasutatakse meditsiinikeskustes, haiglates ja raviasutustes üle kogu maailma. Ta rajas Massachusettsi ülikooli meditsiinikeskuse juurde stressileevenduskliiniku ning keskuse teadveloleku kasutamiseks meditsiinis, tervishoius ja ühiskonnas.

Saadavus kauplustes

20,99 €

delivery icon