• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

TEA JA TOIMETA NR 47. MÄNGIDES SÕPRADEKS!
Galerii

TEA JA TOIMETA NR 47. MÄNGIDES SÕPRADEKS!

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Tea ja Toimeta 47. väljaanne on ilmunud eesmärgiga toetada lasteaiaõpetajaid lapse arengu kujundamisel ning õppeja kasvatustegevuste läbiviimisel lasteaias, tutvustada õpetajatele praktilisi kogemusi ja pakkuda nõuandeid lapsevanematele. 

Kogumiku loomisel on aluseks võetud koolieelse lasteasutuse riikliku õppekava (2008) lapse arengu eeldatavad tulemused ja „Kiusamisest vabaks!“ metoodika põhiväärtused ning loodud mängulised tegevused laste sotsiaalsete oskuste kujundamiseks enne kooli. Koolieelne iga on oluline, sest just siis õpivad lapsed looma positiivseid suhtlemismustreid, lahendama konflikte ning hakkavad järjest rohkem nii enda kui ka teiste emotsioone mõistma. 

„Mängides sõpradeks! 

Õppe- ja kasvatustegevused laste sotsiaalsete oskuste kujundamiseks koolieelses eas“ on praktiline materjal, mida õpetaja saab lasteaias kasutada kas etteantud mänguliste tegevustena või millest ammutada ideid, varieerida tegevusi vastavalt võimalustele, laste huvidele või oma rühma eripärale. 

Kogumiku koostajad on õpetajad ning aktiivsed „Kiusamisest vabaks!“ metoodika rakendajad, kes jagavad oma praktilisi kogemusi laste sotsiaalsete suhete toetamisest rühmas. 

Head kasutamist soovides
Tea ja Toimeta toimetuskolleegium
Tiia Õun, Lii Lilleoja ja Kerstin Kööp

    Saadavus kauplustes

    8,99 €

    Jaga