Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

TANTSIV MUNK & LAKTIC (2016) CD

TANTSIV MUNK & LAKTIC (2016) CD
Galerii

TANTSIV MUNK & LAKTIC (2016) CD

Muusika, mida antud albumil viljeletakse, on loodud surutud rahva vabastamiseks, sõnavabaduse rõhutamiseks ning vaikiva enamuse õhutamiseks ehk suures pildis INSPIREERIMISEKS. Muusikal pole piire ega vajadust olla lahterdatud või järgida reegleid. Paraku on muusikatööstus ja selle osad orienteeritud vaid kapitali tootmisele ning sõnum, kui loomingu põhituum, jääb kõrvale! KUI SÕNADEST EI PIISA, ei tohiks töötlemisest, loome ilustamisest ja masinlikust musitseerimisest piisata. Seega mida me ootame ja loodame, kui kõik igapäevane riivab silma ning lõhub meid kui indiviide seest poolt, üksteisega vastandumise ning tarbetu konkurentsi näol. Kui kogu teadaolev töötab vaid konfliktide abil, siis miks me neid mänge kaasa mängime?

Meile antud võimed ja anded on igati piisavad, et hukule määratud atmosfäär lahustada ning luua midagi uut. ÕPPIDES SELGEKS REEGLID tead ka koheselt, mida tuleks eirata ning mis on väär. Maailma murede kirumine on küll vajalik komponent KOOSSEISVUMISEL, kuid ideaalsed ideed peaksid jõudma ka praktilise teostuseni. Märgates igat üleliigset liikumist, seadust, ümbruskonda ja lähikonda, suudad olla alati kõigest sammuke ees. Inimene õpib kogu elu, aga ta ei pea surema lollina või lollitatava rollis. Meie tehtud niiöelda valed sammud ei ole vead kui nad esinevad vaid korra. Võtame õppust lähedaste inimeste vääritimõistmistest ja oleme KOOS need, kes midagi muudavad. Õpetamine ei ole targutamine, mis koosneb faktuaalsusest ja pidevast tõestamise vajadusest, vaid tegemist on südame ja tunnete, (peamiselt kõhutunde) rakendamisega inimsuhetes ning ellusuhtumises. ÕPETA! ÕPETA! ja veelkord ÕPETA! Seda mitte pedagoogiliselt, vaid emotsionaalselt. Me oleme kõik ÜKSTEISE toetajad, abistajad ja julgustajad!!! Meil pole vaja vabandust, et PALUDA VABADUST!!!

On möödunud küll põlvkonna jagu kujundlikku aega eesti riigi iseseivumisest, kuid mis on muutunud võrreldes sellele eelnenud ajaga? Isekus ja üksi enda eest seismine ongi peamine mureallikas meie ühise, muredeta elu toimimisel. Seisame APOKALÜPSISE lävel, mida lahutab rahu kadumisest vaid õhkõrn piir. Peab toimuma UUESTISÜND! Eraldatud tükkidena hõljudes ei ole meil palju võimalusi meie kui RAHUTU RAHVA ehk KÕRGEIMA JÕU ühiskondliku potentsiaali rakendamiseks. MEIE sõna on see, mis peaks dikteerima igapäevaelu. Vaatame, kas sõnadest piisab? KOOS KOOS ja veelkord KOOS! Seistes ÜHESKOOS ning liikudes ÜHES HOOS, saavad tõeks meie suurimad unistused. Kui planetaarse kehastuse hädised killud ühineksid ning TÄRKAKSID KAOSEST ja segadusest, jõuaksime me armastava, rahuliku ning ühtse seisundini, kus harmoonilist eksisteerimist ei suuda enam keegi häirida. Kaovad mured, vihkamine, raev, põlgus, sõjad, rahasüsteem, orjatöö... ja kõik muu, mida saab verbaalselt väljendada! Liigume ühes taktis täieliku ARMASTUSE, RAHU ja ÜHTSUSENI!!!

Toode on otsas