Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Täielik KUFI kokaraamat

Täielik KUFI kokaraamat
gallery icon
Galerii

Täielik KUFI kokaraamat

Kuumaõhufritüüridest ehk kufidest on saanud tänapäevase moodsa köögi kohustuslik osa ja aina enam inimesi läheb selle trendiga kaasa. Seega kogusime kokku hulga retsepte, et valmiksid imemaitsvad ampsud, mõnusad lisandid, kindlasti proovimist tasuvad toidud ja lihtsad magusad suutäied. Siit leiad nõuandeid, kuidas fritüüri valida, mida tasub selles küpsetada ja mida mitte. Kufi sobib imeliselt väikeste koguste valmistamiseks, seega ei pea sa pärast suurt ahju puhtaks küürima. Kõik, mida muidu peaks praadima – näiteks friikad või kanapalad – valmib ilma õlita, mis võiks rõõmustada neid, kes loevad kaloreid.

Kuidas see töötab? Tehniliselt see ei prae, hoopis võimas ventiaaltor ajab ringi kütteelementidest kiirgavat kuuma õhku otsekui oleks tegemist konvektsioonahjuga. Võidki oma kufist mõelda kui tillukesest konvektsioonahjust, mis küpsetab toitu hoopis kiiremini kui suur ahi ja võib seega aidata elektri pealt kokku hoida. Enamik mudeleid on sellised, mis suudavad soovitud temperatuuri saavutada vähem kui kolme minutiga, samas kui standardne ahi vajab vähemalt kümmet minutit. Kindla peale hoiab sellega aega kokku, lisaks on kuumaõhufritüür üllatavalt mitmekülgne. Masinaid on tohutu valik: on neid, mis kombineeritud kiirkeetjaga, neid, millel kaks erinevat sahtlit mitme toidu samaaegseks valmistamiseks, ja ka neid, millel vaid üks suur sahtel. Kõik, mida kodus kufi jaoks vaja, on vaid mõnevõrra ruumi tööpinnal, arvestama peab ka masina taga oleva vaba ruumiga, sest ventilaator vajab ringelmiseks õhku. Juba mõne kasutamiskorra järel saad aru, kui ideaalne on see eelmise päeva toidu soojendamiseks. Ükskõik kui armas on ka olnud kodune mikrolaineahi – kufi suudab quiche’i või pitsalõigu soojendades muuta krõbedaks ning sellega jääb mikrolaineahi küll hätta.

Kufist saab sinu abimees nii lihtsate toitude kui ka keerukamate sufleede valmistamise juures. Lisaks on kõik nii lihtne, et lapsedki saavad kaasa lüüa ja see on juba puhas boonus!

Saadavus kauplustes

11,90 €

delivery icon