Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

SUUR RAAMAT ŠAMAANIST
gallery icon
Galerii

SUUR RAAMAT ŠAMAANIST

See raamat on kõige täielikum kogu kõigist Vladimir Serkini poolt kirja pandud ja hiljem töödeldud päevikumärkmetest, mis räägivad tema dialoogidest, praktikatest, eluviisi ja maailmavaate kirjeldustest inimesega, keda teda ümbritsevad inimesed nimetavad Šamaaniks. Šamaani tegutsemissüsteem on keerulisem ja paljutahulisem kui keelelised praktikad, mida kasutab uurija ja need ei suuda täies ulatuses kirjeldada Šamaani maailmavaadet ja tema poolt tajutava maailma kuju. Kogu oma pika elu jooksul on ta omandanud arvukaid ebaharilikke praktikaid, mis lubasid tal mõjutada teda ümbritsevat maailma, näha seda teisiti ja olla mitte ainult inimühiskonna liige. Šamaan elab palju aastaid üksi igijää tsoonis ilma mingisuguse ühiskondliku toetuseta inimeste poolt. Enamuse aega veedab ta inimtühjas Magadani oblastis, Kamtšatkal ja Tšukotkas.

Samal ajal on ta „patoloogiliselt terve“, praktiline ja ratsionaalne, elab periooditi ka linnades, kus ta tahab luua inimestega uusi suhteid, õppida uusi praktikaid ja omandada ka muutuvas ühiskonnas loodavaid uusi asju ja instrumente. Paljud tema mõtisklused ja nõuanded hämmastavad oma paradoksaalsusega, kuid sageli aitavad need muuta oma elu suurema mõtestatuse, inimlikkuse, tervislikkuse, organiseerituse ja materiaalse kindlustatuse osas paremaks.

Esimest korda on kogumikus kokku pandud kõik Šamaani kohta kirja pandu, ära on toodud Šamaani retseptid ja tema nõuanded, eraldi on antud lisades ka autori intervjuud.

basket icon

Toode on otsas