Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Surmav valge
gallery icon
Galerii

Surmav valge

Eradetektiiv Cormoran Strike’i büroosse tuleb kasimata noormees Billy, kes usub, et nägi lapsepõlves pealt koletut kuritegu. Kuigi on selge, et noormehe mõistusega pole kõik korras, jääb midagi tema jutu juures Strike’i häirima ja ta asub tõe jälgi ajama.

Õige varsti vajab büroo teeneid üks tuntud poliitik ning Strike ja büroo kaasosanik Robin Ellacott hakkavad tegelema väljapressimisjuhtumiga, millel on ootamatu seos Billy looga. Taustaks 2012. aasta Londoni olümpiamängude sagin, sukelduvad Strike ja Robin, kelle tunded teineteise vastu muutuvad aina keerulisemaks, rikaste ja ilusate maailma, mille glamuurse fassaadi taga paljastub aga midagi sootuks inetumat ...

ROBERT GALBRAITH on Harry Potteri lugude sarja ja romaani „Ootamatu võimalus“ autori J. K. Rowlingu pseudonüüm. Detektiiv Cormoran Strike’ist jutustava sarja kolm eelmist romaani „Käo kukkumine“, „Siidiuss“ ja „Kus on kurja kodu“ jõudsid kõik menukite edetabelite tippu ning praegu väntab BBC 1 Strike’i lugudest ka teleseriaali, produtsendiks Brontë Film and Television.

Krista Kaer soovitab: "Robert Galbraithi raamatud on jõudnud praegu juba selleni, et vähemalt minu jaoks on nendes loodud maailm ja selle tegelased, eriti Strike ja Robin, palju põnevamad kui kuritegu, mida nad uurivad. Rowling oskab suurepäraselt tegelasi elavaks kirjutada. Harry Potteri raamatute puhul oli iga uue osa ilmumisel tunne, et sa tahad sinna maailma tagasi minna, ning minu meelest on hakanud see juhtuma nüüd ka Strike’i ja Robini romaanidega. Ma tahan neid edasi lugeda."

Rahva Raamatu kirjastaja René Tendermann soovitab: "Potteri-lugudega ilmakuulsaks saanud J. K. Rowling on ka klassikalist detektiiviromaani kirjutades vaieldamatult tippude tipp."

Saadavus kauplustes

26,50 €

delivery icon