Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Sünge südasuvi
gallery icon
Galerii

Sünge südasuvi

Mida on Sandhamni uusasukatel karta? Ei midagi – peale omaenda saladuste...

Maalilisele Sandhamni neemele kerkinud uhke häärber tähendab selle omanikule Carsten Jonssonile unistuse täitumist, tõendit, et ta on elus midagi saavutanud, omadega mäele jõudnud. Kuid kohalikele on see puhas õudusunenägu – riskikapitalistist uustulnuk ei austa kohalikke kombeid, krundipiire ega rannajoone looduslikku ilu. Lisaks on ta liiga rikas ja ennasttäis, et anonüümsetest minemaajamise katsetest välja teha. Ähvardused võtavad tõsisema pöörde, kui tema külalistemaja maha põleb ja selle rusudest leitakse söestunud laip.
Uurija Thomas Andreasson pole kindel, kas tegemist on mõrva või traagilise õnnetusega… kuni juurdlusesse sekkub tema sõbranna, kauaaegne saareelanik Nora Linde. Nora emotsionaalne side Carsteni hapra ja hirmunud abikaasa Celiaga rajab teed uutele kahtlustele – et Carstenil on varjata rohkem, kui keegi kujutleda oskab. Nüüd peavad Thomas ja Nora tuhka sõeluma ja astuma võimuka perekonna varju, kelle räpased saladused Sandhamnil päevavalgele tulevad.

Sünge südasuvi“ on menuka Sandhamn-sarja seitsmes raamat.

VIVECA STEN on üks Rootsi edukamaid naiskrimiautoreid, tema raamatuid on müüdud üle maailma kokku ligi 8 miljonit eksemplari. Sandhamnil asub Viveca enda suvekodu juba tema lapsepõlvest saati, samuti on saar paljude stockholmlaste lemmiksuvituskoht. Sandhamni raamatute järgi on valminud ka menukas telesari, mis on jooksnud ka Eesti telekanalil.

Saadavus kauplustes

26,50 €

delivery icon