Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Sõja lapsed
gallery icon
Galerii

Sõja lapsed

Seitsmes raamat nauditavast ja rahvusvaheliselt tunnustatud sarjast, mille peategelane on politseiülem Bruno.

Prantsuse St Denis’ linnakese politseiülem on teise juhtumiga hõivatud, kui metsast leitakse mõrvatuna moslemist salapolitseinik, kes oli kõigest mõni tund varem Bruno abi palunud. Brigaadiülem, kes on Bruno ülemus ja rivaal, ei pea juhtumit prioriteediks, sest kaalul on tähtsamaidki asju. Bruno nii ei arva.

Vahepeal ilmub Afganistani Prantsuse armeebaasi moslemi nooruk Sami, keda džihadistid on sundinud pomme valmistama, ja kes nüüd loodab koju St Denis’sse pääseda. Üks Bruno endisi armeekaaslasi smugeldabki Sami tagasi Prantsusmaale, kuid FBI on tal tihedalt kannul. St Denis’sse ilmub ameeriklanna, kaasas Sami riigist väljasaatmise määrus. Bruno peab segadused kiiresti ära klaarima, sellal kui ülemused talle kuklasse hingavad, ja leidma viisi, kuidas kaitsta oma kodukanti ja selle elanikke.

Sõja lapsed“ jutustab sõja mõjudest kõige haavatavamale ühiskonnagrupile. Vihjed vanadele ja uutele kuritegudele toovad kaasa vapustavaid paljastusi Prantsusmaa ajaloo kohta ning seavad surmavasse ohtu veel mitu elu, sealhulgas Bruno oma.

Põnevas lõpus, mis tõestab, et minevik pole kunagi päriselt möödas, võitleb Bruno oma armastatud kogukonna ja nende inimeste tuleviku kindlustamise nimel, kellest ta kõige rohkem hoolib.

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon