Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Sisemine vabadus
gallery icon
Galerii

Sisemine vabadus

Igaühes meist leidub ruumi vabadusele. Siiski tunneb tänapäeva inimene tihtipeale, et on vangistatud trellide taha, mille seavad talle üles ühiskond, kaaslased ja ta ise. Õndsakskiitmiste Kogukonna liige ja viljakas autor Jacques Philippe jagab mõtiskluste ja kogemuste näol juhtnööre, kuidas kolme peamise vooruse abil parandada oma meelelaadi ja suhtumist, et jõuda hinnalise sisemise vabaduseni, mis tekitab piiramatuse tunde ka kõige kitsamates tingimustes. Teekond on sageli raske ning täidetud kannatuste ja katsumustega, kuid selle lõpus ootab tõeline vabanemine ja õnnelikkus, mida keegi ei saa ära võtta.

Jacques Philippe kirjutab kristliku elu kesksetest teemadest, tema teoseid on müüdud üle miljoni eksemplari. See raamat kõneleb sisemisest vabadusest ning viisist, kuidas selleni jõuda. Mõistval toonil ja rohkete näidete najal seletab autor lahti kolme peamise vooruse tähtsuse inimese igapäevaelus ning kuidas need üheskoos toimivad tema suhetes iseenda, oma ligimeste ja Jumalaga.

Jacques Philippe’i teosed kõnelevad palvest, sisemisest vabadusest ja südamerahust. Raamatuid on tõlgitud 24 keelde ning neid on müüdud üle miljoni eksemplari. Jacques Philippe’ist on saanud katoliikliku vaimsuse modernne klassik.

Jacques Philippe sündis 21. märtsil 1947. aastal Prantsusmaal. Ta õppis matemaatikat ja tegeles sellega ka akadeemilisel tasandil. 1976. aastal puutus ta kokku Õndsakskiitmiste Kogukonnaga (Communauté des Béatitudes) ja pühendas seejärel end heebrea keele õpingutele ja kristluse juudi päritolu uurimisele Naatsaretis ning Jeruusalemmas. 1981. aastal alustas ta Roomas teoloogia ja kanoonilise õiguse õpinguid ja 1985. aastal ordineeriti ta preestriks. 1994. aastal pöördus Jacques Philippe tagasi Prantsusmaale.

Saadavus kauplustes

17,99 €

delivery icon