Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

SILMARINGI REISIJUHT. TOP 10 BALI JA LOMBOK

SILMARINGI REISIJUHT. TOP 10 BALI JA LOMBOK
Galerii

SILMARINGI REISIJUHT. TOP 10 BALI JA LOMBOK

Bali tundub põhjamaise kliimaga harjunule kauge imedemaa: sealne värvikas loodus ja vaimustavad maastikud, valgus ja värvid, eriline kultuur ja köök lausa kutsuvad nautima. Silmaringi reisijuhti abiks võttes ei pea enam tundide viisi netis infot otsima ega liigselt muretsema, vaid saad oma reisi tõeliselt nautida. DK Silmaringi reisijuht on saanud uue välimuse, aga sisult on see ikka seesama usaldusväärne kaaslane, kes pakub igale rännumehele põnevaid reisisihte, detailseid kaarte, uusi ideid, täpseid aadresse ja kõige uuemat külastusteavet. Kõik selleks, et Sinu imepärane reis oleks võimalikult sujuv ja elamusterohke. Reisijuhi lehekülgedelt leiad rohkesti inspiratsiooni: pildid ja ideed aitavad kavandada ideaalset reisi.

  • Enam pole vaja läbi kammida läbi sadu internetilehekülgi. Kõik, mida vajad, on siin: asjatundlikud nõuanded, selged kaardid ja praktiline teave.
  • Vali, mis Sind rohkem huvitab ja lisa need oma reisiplaani: siin leidub kõike igale maitsele.
  • Lisaks olulistele vaatamisväärsustega saad häid nõuandeid kohaliku eluga tutvumiseks. Vihjed aitavad avastada peidetud pärleid.
Saadavus kauplustes

14,99 €

Püsikliendile

14,24 €