Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Sanatoorium
gallery icon
Galerii

Sanatoorium

Sa ei taha lahkuda … kuni sa enam ei saa.

Pooleldi metsa peidetud ja ähvardavate mäetippude varjus Le Sommet on alati olnud sünge paik. Endisest mahajäetud sanatooriumist, mida on pikka aega kummitanud häirivad kuulujutud, saab pärast renoveerimist minimalistlik viietärnihotell.

Isoleeritud, kuid muljet avaldav pelgupaik kõrgel Šveitsi Alpides on viimane koht, kus Elin Warner olla tahab. Aga ta on võtnud oma uurijatöös aja maha ning kui tema vahepeal võõraks jäänud vend Isaac ja tolle sõbratar Laure kutsuvad teda mägihotelli kihluspeole, pole Elinil põhjust seda kutset tagasi lükata.

Jõudnud kohale keset ähvardavat tormi, tunneb Elin otsekohe rahutust – selles hotellis on midagi, mis teda ärevaks teeb. Kui nad järgmisel hommikul ärgates avastavad, et Laure on kadunud, peab Elin naise leidmiseks oma instinkte usaldama. Torm sulgeb kõik juurdepääsud hotellini ja mida kauemaks jääb Laure kaduma, seda rohkem hakkavad ülejäänud külastajad paanitsema.

Elin peab tegema kõik, et Laure üles leida, kuid keegi pole avastanud, et veel üks naine on kadunud. Ja Elin on ainus, kes oleks saanud hoiatada, kui suures ohus nad kõik on …

Sarah Pearse elab koos abikaasa ja kahe tütrega Inglismaal Lõuna-Devonis mere ääres. Ta õppis inglise keelt ja loovkirjutamist Warwicki ülikoolis ning töötas avalike suhete ja kommunikatsioonifirmas Brand PR mitme majapidamistooteid turustava firma heaks. Kui ta kahekümnendates eluaastates Šveitsi kolis, veetis ta iga vaba hetke mägesid avastades ja tal on siiani kodu ka Šveitsi Alpide linnas Crans-Montanas, dramaatilises paigas, mis inspireeris teda romaani kirjutamisel. Sarah’t on alati tõmmanud sünged ja jubedad teemad – kauged paigad ja mahajäetud kohad – ning kohe, kui ta luges kohalikus Šveitsi ajakirjas artiklit selle piirkonna sanatooriumide ajaloost, teadis ta, et on leidnud ideesädeme oma debüütromaani „Sanatoorium“ jaoks. Tema lühijutte on avaldatud paljudes ajakirjades ja neid on pakutud mitme auhinna kandidaatideks.


Saadavus kauplustes

24,50 €

delivery icon