Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Sada protsenti
gallery icon
Galerii

Sada protsenti

Kui kaua on inimesel võimalik balansseerida elu ja surma piiril?

Usutavusega šokeeriv Ewert Grensi sari jätkub: võimatuna näiv jõhkrate mõrvade jada tuleb lahendada seitsme päevaga.

Rootsis pole sarimõrvareid, pole kunagi olnudki.

Aga kui sarimõrvareid pole, siis miks tühjendatakse üks inimkeha verest? Miks põletatakse teine erinevate vedelikega? Miks purustatakse ükshaaval kolmanda keha luud? Erinevaid mõrvu ühendab DNA jälg, aga kui usaldusväärne see tegelikult üldse on?

Üksteist kuud pärast Ewert Grensi maailma kokkuvarisemist otsib Stockholmi politsei taas vastuseid küsimustele, mis sunnivad meid silmitsi seisma inimeksistentsi tohutu pimedusega.

Sada protsenti põnevust Anders Roslundi uue raamatuga!

Jaan Martinson soovitab: "Eelmises raamatus saatis autor ajaloo ühe karismaatilisema politseikomissari Ewert Grensi teise ilma. Ja toob sealt tagasi, sest enesetappudel on kombeks mõnikord ebaõnnestuda. Nüüd on Grensil vaja seitsme päevaga tabada Rootsi esimene sarimõrvar, et säilitada koht politseis. Ta kaasab semu Piet Hoffmanni, endise kaagi, kellest sai politseinike abiline, kuritegevuse keskmesse imbuv infiltreeruja. Nüüd elab Hoffmann rahus ja vaikuses pereelu... Ent temalgi on õiglustunne ja adrenaliinivajadus ning kuidas sa saad Grensi mitte aidata...

Pealtnäha läheb Roslund seekord vinklist välja, sest kui tema eelmised raamatud kirjeldasid Rootsi ehk heaoluühiskonna pahupoolt vägagi realistlikult, siis nüüd sarimõrvad... Mida pole Rootsis kunagi olnud. Ent seegi kord avab Roslund tegelikkust ja vabandab, et pidi selle jaoks ebarealistliku mänguplatsi looma: „Kas leitud DNA, mille põhjal inimesi süüdi mõistetakse ja vanglasse suletakse, on alati usaldusväärne? 100% usaldusväärne?”"

Saadavus kauplustes

25,99 €

delivery icon