Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Rooskapsas ja surnud peet

Rooskapsas ja surnud peet
gallery icon
Galerii

Rooskapsas ja surnud peet

Kultuuride kokkupõrge aiandusühistus ja laip köögiviljapeenras: „Rooskapsas ja surnud peet“ on ühe Berliini aiandusühistu elu käsitleva humoorika krimisarja esimene raamat.

Endine politseinik Manfred Nowak ehk Manne on just alustanud rõõmsalt uut aiandusaastat. Ent korraga on Berliini aiandusühistu Harmoonia rahu rikutud – hoobi annavad Manne vastsed naabrid Eike ja Caro von Ribbek, kes tulevad otsekui teisest maailmast. Neil ei ole aiandusest ilmselgelt aimugi ja nad tahavad Manne aasta esimeste grillvorstide juurde kinoasalatit pakkuda! Nagu poleks sellest veel küllalt, leitakse nende köögiviljapeenrast laip. Kuna politsei kahtlustab valet inimest – nimelt Mannet –, otsustab sotsiaalmeedias aktiivne Caro, et nad peavad uurimise enda kätte võtma.

See lugu võib kiskuda põnevaks!

Need, kes aias sonkida armastavad, saavad sellest krimiloost tõelist rõõmu tunda. Humoorikalt ja värske pilguga aiandusühistute mikrokosmost kirjeldav Mona Nikolay äratab oma armastusega kujutatud tegelased ellu ja hoolitseb selle eest, et pinget jätkuks kauemaks.

Jaan Martinson soovitab: "Kui sul on kas raamatukogus või kaupluses silme ees virvendamas pooltuhat krimkat ja tuleb valida, mida võtta, siis kui suur on võimalus, et valik langeks tundmatu autori raamatule „Rooskapsas ja surnud peet”, mida lisaks tituleeritakse kui aednikukriminulli? Ent „Rooskapsa...” mittevalimine oleks viga, eriti kui on soov võtta kaunil suvepäeval ette üks lahe mugavuskrimka ning saada pisut teadmisi ka Saksamaa rohenäppude muredest ning endise Ida-Saksa ebainimlikkusest. Niisiis... Von Ribbekid – Caro ja Eike – saavad viimaks lapikese Berliini lähedases aiandusühistus. Ja leiavad aiamaale kaevatud laiba. Kelles nende naaber Manne, kunagine tubli ja edukas politseinik, tunneb ära oma parima sõbra. Ja lähebki mölluks."

Saadavus kauplustes

23,50 €

delivery icon