Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Puhkus Itaalias
gallery icon
Galerii

Puhkus Itaalias

Päikesepaiste, soojus, sidruniõite lõhn ja sillerdav meri …

Ootamatult satuvad Lõuna-Itaalia villasse neli väga erinevat teises nooruses naist, kellel kõigil on mingi seos villa peremehega, kes millegipärast oma kaunist valdusest eemale hoiab.
Kuigi algul tundub, et nii erinevad inimesed ei saa kuidagi omavahel klappida, võib Itaalia päikese all juhtuda imelisi asju ning naised mõistavad, et alati on võimalik uus algus. Nad õpivad ennast ja üksteist tundma, leiavad endas ootamatuid külgi ja näevad, et elul on neile veel palju pakkuda.
Angela, Claire, Monica ja Sylvie panevad endale kaasa elama, omapärased ja värvikad on ka villa omanik Stephen, tema eakas, kuid vitaalne ema, noor aednikust naistekütt, lähedal asuva hotelli elumehest omanik, naabruses elav erakuks peetud kaasaegse kunsti suurkuju ning teisedki.

Maeve Haran (snd 1950) on lõpetanud Oxfordi õigusteaduse erialal ja töötanud varem teleprodutsendina. Oma esimese romaani kirjutas ta 41-aastaselt. Tema raamatuid on tõlgitud kahekümne kuude keelde, kaks neist on valitud aasta romantilise romaani auhinna lõppnimekirja. Maeve Haran elab Põhja-Londonis koos abikaasa ja räpaka Tiibeti terjeriga. Nad veedavad aega ka armsas maamajas Sussexis.

„Väga värskendav oli lugeda naistest, kes palju elanud, palju kogenud ja vaatavad ikka ringi huvitunud pilgul, mida maailmal veel pakkuda on. Meeldis ka, et neil olid erinevad taustalood, ei olnud kõigil abielu ja kaks last. Ja loomulikult on alati väga mõnus raamatu abil reisimas käia! Maeve Haran kirjeldab Itaaliat nii, et tunnen Tallinnaski Itaalia lõhnu, maitseid, helisid ja vaateid!“
Eia Uus

Saadavus kauplustes

29,99 €

delivery icon