Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

PSÜHHOLOOGIA. POLIITIKA. VÕITLUS

PSÜHHOLOOGIA. POLIITIKA. VÕITLUS
Galerii

PSÜHHOLOOGIA. POLIITIKA. VÕITLUS

Anatoly M. Zimichev
Saatesõna Raul Rebane

Poliitiku või mistahes tippjuhi tunnuseks on tema kolm omadust: tarkus, tahe ja julgus riskida.

Akadeemik Anatoly Zimichevi menuraamat käsitleb psühholoogilisest aspektist poliitilise võitluse põhimõtteid. See raamat aitab selgusele jõuda, kas teil on üldse eeldusi saada tippjuhiks või poliitikuks.

Teoreetilist osa täiendab põhjalik praktiliste meetodite ja võtete kirjeldamine: kuidas pidada poliitilist võitlust ja saada heaks juhiks või poliitikuks; kuidas luua ja koos hoida etnost (erakonda, kollektiivi, liitu, ühendust, seltsi) või seda hävitada; kuidas tõusta etnose juhtimise tasemele ja kuidas sellel tasandil võita oma võistlejaid jne.

Akadeemik Anatoly Zimichev: – Poliitikule ja tippjuhile on tema tõusuks kõige tähtsam inimestega suhtlemise vilumus. See on olulisem kui mõistus, otsustavus ja teadmised.

– Isiklik võim on üürike ja habras, seda tuleb pidevalt ja iga päev ära teenida, aga kaotada võib selle ainsa silmapilguga.

Kommunikatsiooniekspert Raul Rebane: Tänu Zimichevi õpetusele mõtlesin täielikult ringi teemal, kes üldse on andekas inimene, talent. Mis tüüpi inimene jõuab tippu, millised omadused peavad tal olema?

Raamatu illustratsioonid ja infograafika on teostanud autori originaalide põhjal Kadi Pajupuu ja Marilyn Piirsalu.


Toode on otsas