Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Psyche ja Eros
gallery icon
Galerii

Psyche ja Eros

Kas armastusjumal on leidnud endale lõpuks väärilise kaaslase?

Kaasahaarav uusversioon Kreeka müüdist, milles jumal saab pihta omaenda saatusliku noolega ja surelik naine õpetab talle, mida tähendab tõeline armastus.

Mükeene printsess Psyche sündis, saatjaks ennustus, et ta alistab ühel päeval suure koletise. Psyche lapsepõlv möödub, õppides käsitsema mõõka ja vibu ning valmistudes oma saatuseks. Lood tema ilust ja mässumeelsusest jõuavad isegi jumalanna Aphroditeni, kes otsustab printsessile õppetunni anda.

Aphrodite annab kirejumal Erosele käsu kostitada Psychet julma armastuse needusega. Olles aastaid vaadanud, kuidas inimkond tema ande väärkasutab, ei ole Erosel vähimatki soovi ise maise armastuse kaosesse sattuda. Kui ta aga kogemata kriimustab Psychele mõeldud noolega iseennast, vallutab ta hukutav igatsus naise järele, kelle needus temast kohe eemale rebiks, kui nad teineteisele otsa vaataksid. Kui algab Trooja sõda ning jumalikud jõud üritavad neid lahku viia, peavad saatuse poolt kokku viidud kangekaelne Psyche ja maailmast väsinud Eros välja selgitama, kas tegu on tõelise armastusega või on see vaid müüt. Neid ootab ees väljakutseid ja seiklusi täis kirglik ja humoorikas lugu kangelastest, koletistest, usaldusest, ohverdusest ja nii tugevast armastusest, et see trotsib isegi Olümpose tahtmist.

Luna McNamara elab Bostonis ning töötab sotsiaaltöö ja vaimse tervise valdkonnas. Lisaks on tal magistrikraad Harvardi Ülikoolist, kus ta uuris naisi ja soolisust maailma usundites, ning ta on õppinud vanakreeka keelt ja filosoofiat. „Psyche ja Eros” on tema esikromaan.

Saadavus kauplustes

30,99 €

delivery icon