Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Põlevad tüdrukud
gallery icon
Galerii

Põlevad tüdrukud

500 aastat tagasi põletati kaheksa märtrit.
30 aastat tagasi kadusid kaks teismelist.
2 kuud tagasi suri salapäraselt vikaar.
Tere tulemast Chapel Crofti.

Reverend Jack Brooksi ja tema teismelise tütre Flo jaoks on see uus algus. Uus töökoht, uus kodu. Kuid tihedalt ühtehoidvas kogukonnas täis vana ebausku ja võõraste umbusaldamist tuleb ettevaatlikuks jääda.
Ent hetkel on Jackil palju pelutavamaid muresid.
Miks keegi talle ei öelnud, et eelmine vikaar tegi enesetapu? Miks painavad Flod nägemused põlenud tüdrukutest? Ja kes saadab neile ähvardavaid sõnumeid?
Vanad vaimud, kel on klaarimata arveid, ei leia kuidagi rahu. Ja Jack seisab nende teel ees …
Minevik hiilib tasapisi Chapel Crofti – ja ühtlasi Jacki ligi – ja see on süngem, kui keegi oleks osanud karta.

Briti autor C. J. Tudor sai ülemaailmselt tuntuks romaaniga „Kriidimees“, mis on tänaseks avaldatud 40 riigis. Järgnesid veel kolm romaani, kuni ilmus „Põlevad tüdrukud“, mida peetakse Tudori seni kõige paremaks trilleriks. 2023. aastal on linastumas ka raamatu põhjal tehtud telesari.

„Lummava õhustikuga raamat, mida on võimatu käest panna ning mille lõpus on varuks rohkesti jahmatavat ja üllatavat. Tudori seni parim romaan.” – Sunday Express

Jaan Martinson soovitab: "Juba eelmiste teostega „Kriidimees“ ja „Annie Thorne’i kadumine“ näitas C. J. Tudor suurepärast oskust lugeja meeltega mängida ning teda loo külge köita. Ühel ilusal päeval saabub reverend Jack Brooksi (oh need inglise nimed... Jack on naine) koos teismelise tütre Floga Chapel Crofti. Alustama uut elu, sest eelmine jooksis kokku. Ja ka üle-eelmine. Uus töökoht, uus kogudus, uus kodu. Ainult et paik pole just parim. Chapel Croft... 500 aastat tagasi põletati seal kaheksa märtrit, kellest kaks olid noored tüdrukud (mistap valmistavad kohalikud elanikud nende mälestuseks okstest nukke ja põletavad neid), 30 aastat tagasi kadusid seal kaks tüdrukut ning kaks kuud tagasi suri salapäraselt vikaar... Niisiis tere tulemast.

Mõistagi hakkab Jacki ja Flo elus kohe juhtuma. Nii head kui halba. Suhted, armumised, vihkamised, kaklused... Aina juhtub ja juhtub, kõik oleks nagu selge, aga tegelikult ei ole. Ja siis see võrratu lõppmäng, mis lennutab kõik eelneva tuulde nagu kaardimaja tormis."

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon