Rahva Raamat logo
Kategooriad
  • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad
PIRITA KLOOSTRI KUMMITUS
Galerii

PIRITA KLOOSTRI KUMMITUS

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Et kummitused on päriselt olemas ka siinsamas Tallinnas ja võivad elada peaaegu et kõrvaltänavas, saab kinnitust ühel palaval suvel, kui parimad sõbrad Martin ja Karoliina koolivaheajal kodulähedasse Pirita kloostrisse avastusretkele lähevad. Nende seiklus on riskantne algusest peale, kui nad pileti ostmisest pääsemiseks üle Pirita jõe kohale ujuvad ja otsustavad minna “ekskursioonile” külastajatele tegelikult suletud maa-alustesse käikudesse ja koobastesse.

Põnev suveseiklus muutub aga suveõuduseks, kui kloostri koobastes kohatud kummitus paar päeva hiljem Karoliina kodus välja ilmub. Miks ta rahu ei saa? Mida ta lastest tahab? Kuidas seda kõike vanemate eest saladuses hoida?

"Pirita kloostri kummitus" on tunnustatud lastekirjaniku Helen Käiti põnev lasteraamat 7-13-aastastele lugejatele, mille on illustreerib Sirly Oder. Autorit inspireeris kirjutama paljudel kohtumistel laste poolt avaldatud soov ühe mõnusa kummituseloo järele, mida Eestis kahjuks nii vähe leida on. Koostööd Sirly Oderiga on nad teinud ka varem ning mõlemat autorit on lapsed ise hinnanud kõrgelt Eesti Lastekirjanduse keskuse Nukitsa konkursil.

    Saadavus kauplustes

    22,99 €

    Jaga