Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

PIMEDUSE PIIRIL
Galerii

PIMEDUSE PIIRIL

Tõsiusklikku inimest rünnatakse igalt poolt

Doktor Samantha Owens alustab otsast peale – uus linn, uus töökoht, uus mees, uus elu. Ta püüab distantseerida end abikaasa ja laste laastavast kaotusest, aga vanad haavad on jätnud sügavad armid.

Enne kui ta Georgetowni ülikooli kohtupatoloogia kateedris oma asjad lahti jõuab pakkida, kutsutakse ta konsultandiks juhtumi juurde, mis on vapustanud pealinna ja kogu riiki. Tundmatu haigusetekitaja Washingtoni metroos on põhjustanud üleriikliku paanika. Kolm inimest on surnud – ainult kolm.

Ime ja mõistatus...
Meediakära ja sisejulgeoleku häirekellade keskel lahkab Sam piinliku hoolega kolme ohvri elu ja jõuab ärevaks tegevale järeldusele. See ei ole tüüpiline terrorist, kes laialdaste rünnakutega kaost tekitab, vaid kunstnik, kes kasutab palju peenemat, täpsemat hävitusvahendit. Salamõrtsukas, kelle motiiv on väga isiklik ja tavainimese jaoks arusaamatu.

Xander Whitfield, endine eriüksuslane ja Sami uus kallim, teab hästi, mida tähendab balansseerimine õige ja vale piiril ning see, kui pead tegema valet asja õigetel põhjustel. Ainult tema muret tekitav seos mõrtsukaga võib viia Sami tõe väljaselgitamiseni... ja taas kord tulejoonele.

Toode on otsas