Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Pärandmaa
gallery icon
Galerii

Pärandmaa

„Ülimalt kaasahaarav lugu.” – The Guardian

Inimese ja metsa juured on põimunud sügaval.

„Pärandmaa” on lummav romaan metsa vägevusest ja inimese suhtest loodusega, kes kannab meid ühest sugupõlvest teise.

Urn süles, saabub naine tasa metsa keskel asuvasse tallu. Kui viimanegi raasuke ema pohlamoosist on söödud, on tütre kord olla suguvõsa vanim. Võtta vastutus talu ning seda ümbritseva maa eest.

Suguvõsa lugu ulatub kaugele neljasaja aasta taha soldat Mattsini, kes tuli ja labida maasse lõi. Sellest saati on põhjamaine Sookingu suguvõsa olnud tunnistajaks rusuvatele inimsaatustele aja keerises. Ses paigas elatakse loodusest ja loodusega: on põllud ja lõputu töö, on kuldsed murakad ja pühad pihlakad, müütilised olendid ja loodushinged. Elanikud kogevad nii sõda, nälja-aastaid kui ka südamevalu, kuid mets pakub neile pelgupaika ja turvatunnet.


Maria Turtschaninoff on Finlandia Junioriga pärjatud kirjanik, kelle teoseid on tõlgitud 30 keelde. Noorte fantaasiaromaan „Maresi” (2014) on juba klassika. „Pärandmaa” on Turtschaninoffi esimene täiskasvanutele mõeldud romaan. Selle lood said alguse kirjaniku huvist omaenese suguvõsa Pohjanmaa-juurte vastu.

„Turtschaninoff laulab selle romaaniga ülistust Soome soodele. Näitab selle müstilisust, ilu ja eripära. Soo ja selle hinged väärivad kummardamist: see võib võtta, mis talle kuulub, sinna võib uppuda.” – Helsingin Sanomat

Saadavus kauplustes

24,99 €

delivery icon