Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

PÜHA SAAR
Galerii

PÜHA SAAR

Peainspektor Ryan, kes on sunnitud võtma mõrvauurijatööst puhkuse, on kolinud Pühale saarele lootuses leida seal hingerahu. Paar päeva enne jõule kistakse ta aga taas hämarasse mõrvamaailma, sest lähedalasuvatest kloostrivaremetest leitakse noore naise surnukeha.

Kui endine kohalik tüdruk dr Anna Taylor naaseb saarele politsei nõustajana, kerkivad pinnale vanad mälestused, mis sunnivad teda oma probleemse minevikuga silmitsi seisma. Tema ja Ryan pingutavad ühiselt, et jahtida tapjat, kes peidab end otse nende nina all, sellal kui paganlikud rituaalid ja väikelinna mentaliteet muudavad uurimise üksnes keerulisemaks.

Salapärane mõrvalugu, millesse on pikitud ka veidi romantikat ja huumorit, leiab aset Inglismaal, imekaunil Northumbria rannikul asuval Lindisfarne’i saarel, mille ainus ühendus mandriga on tõusude ajal lainete alla mattuv teetamm.

Amazoni Kindle’i kuningannaks tituleeritud L. J. Ross on tuttav eestlastelegi. „Alexander Gregory põnevike“ kõrval hakkavad nüüd eesti keeles ilmuma ka „Peainspektor Ryani mõrvalood“ – sari, milles on praeguseks ilmunud juba 18 raamatut. „Püha saar“ on sarja köitev avalugu ja ühtlasi Rossi esimene romaan, mille esmatrükk avaldati Inglismaal 2015. aastal.

„Kirjandusmaailma fenomen!” – Evening Chronicle

Saadavus kauplustes

22,99 €

Püsikliendile

21,84 €