Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

PÄRAST SIND
gallery icon
Galerii

PÄRAST SIND

Seal, kus üks lugu lõppeb, algab uus.

„Pärast sind“ on järg Jojo Moyese ülimenukale romaanile „Mina enne sind“.

Kuidas liikuda edasi pärast armastatud inimese kaotust?

Louisa Clark pole enam tavaline tüdruk, kes elab tavalist elu. Will Traynoriga veedetud aeg on tema elu täielikult muutnud. Kui erakordne õnnetus sunnib Lou koju pere juurde naasma, ei saa ta võitu tundest, et on taas tagasi alguses.

„Nii nagu „Mina enne sind“, on „Pärast sind“ emotsionaalne reis , mida iga lugeja peaks isiklikult kogema. Nii et ma ei ütle palju. Kuid ütlen, et „Pärast sind“ jutustab meile kaotusest ning sellest, kuidas eluga edasi minemine on igaühe jaoks meist erinev. Me saame teada kui suure jälje Willi kaotus Louisa ellu jättis ning kuidas Louisa üritab end uuesti leida. Kõige olulisem on aga see, et „Pärast sind“ tõestab taaskord, et tuleb lihtsalt elada. Lihtsalt elada.“ (Goodreads)

Anett soovitab: “Mulle meeldib armastuslugusid kirjutada ja sama palju meeldib mulle armastuslugusid lugeda, olgu nad kui tahes ilusad, valusad või keerulised. Väga köitev raamat, mis räägib imeilusast, puhtast, kuid samas valusalt lõikavast armastusloost. Armastus on nii universaalne, kuid samas on iga armastuslugu nii harukordne ja ainulaadne.”

basket icon

Toode on otsas