Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

PÄRAST SIND
gallery icon
Galerii

PÄRAST SIND

Sa tunned end oma uues maailmas alguses ebamugavalt. Aga ma loodan, et sa tunned ka midagi imelist. Ela julgelt. Sunni end tagant. Ära jää paigale. Lihtsalt ela hästi. Lihtsalt ela.

Armastusega, Will.

Kuidas liikuda edasi pärast armastatud inimese kaotust?

Louisa Clark pole enam tavaline tüdruk, kes elab tavalist elu. Will Traynoriga veedetud aeg on tema elu täielikult muutnud. Kui erakordne õnnetus sunnib Louisa koju pere juurde naasma, ei saa ta võitu tundest, et on jälle tagasi alguses.

Aga Lou tunneb ka seda, et midagi peab muutuma. Ja see juhtub, kui ühel õhtul ilmub tema uksele tüdruk, keda sisse lastes riskib Lou selle vähesegi meelerahu kaotamisega. Õnneks meenub talle Willile antud lubadus – ta peab elama julgelt, et tõeliselt elada. Ja ootamatult saab mõttetuna tundunud elu uue mõtte…

Jojo Moyes on armastuslugude absoluutne meister ja „Pärast sind” lugemise järel ei kahtle selles keegi. Selle suurepärase, ootamatustest tulvil raamatu lugemiseks ei ole vaja järjehoidjat, sest romaani on võimatu käest panna, küll aga taskurätikut, sest pühkida tuleb nii naeru- kui ka nutupisaraid.

Moyes teab, et elumuutvad sündmused ei muuda meie elu alati paremaks… „Pärast sind” ei pruugi olla järg, mida te ootasite, küll aga on see järg, mida vajate. - Entertainment Weekly

Leina, armastuse ja perekonna olulisusest jutustav romaan toob meie silmi pisarad ja huulile naeru. - Closer

Saadavus kauplustes

19,99 €

delivery icon