Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Pärast õnnetust
gallery icon
Galerii

Pärast õnnetust

Louisa Adams on andnud endast parima, et tulla eluga toime aastatel pärast autoõnnetust, milles ta abikaasa kaotas. Kuid iga hommik, mil ta ärkab ja näeb mehe külma voodipoolt, tunneb ta varasemast sügavamat valu. Lisaks ei teeni ta ajakirjanikutööga enda elatamiseks piisavalt raha. Ta peab end kaotajaks tunnistama ja kolima lagunevasse mereäärsesse hotelli, mille ta tütar hiljuti ostnud on. Vahest aitab just see purunenud pere jälle kokku liita...

Uues kodus pakutakse Louisale viimast võimalust karjäär päästa. Ta peab kirjutama artikli kohalikust liivakunstnikust Isaacist. Kuid kui ta pika, nägusa ja karmikoelise Isaaciga kohtub, tundub mees talle ebamugavalt tuttav. Miks tekib Louisal tunne, et kui mees sügavale tema silmadesse vaatab, siis teab ta täpselt, kes Louisa on ja mida ta on pidanud läbi elama?

Koos karmi mereranda uudistades – naerdes ja lustides, nagu ta ei uskunud enam võimalik olevat – tekib Louisal huvi selle mehe vastu, kes joonistab rannale kauneid mandalaid. Kuid sügaval südames tunneb ta, et mees varjab midagi. Söekritseldus mehe visandiplokis viitab, et mees on seotud Louisa abikaasa surmaga, ja see kinnitab Louisa kõige sügavamat hirmu. Kas Louisa on valmis selleks, mida mehel öelda on, ja kas Isaaci lähemale lubamine haavab Louisa vaevu paranema hakanud peret ja südant?

Südantlõhestav, põnev ja unustamatu peredraama, mille tahaks ühe hingetõmbega läbi lugeda.

close icon

Toode on otsas