Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

NÄDALAVAHETUSE KÕVA MEES

NÄDALAVAHETUSE KÕVA MEES
Galerii

NÄDALAVAHETUSE KÕVA MEES

Ma räägin liiga ausalt oma seiklustest, rajudest pidudest, kaklustest ja seksist – see on muidugi nii klišee, et mehed kõvatavad sellega…

Miks kõvatada sellega? Miks tarbida alkoholi ja narkotsi kuni surmani?

Mina otsustasin ühel päeval kõik kuradile saata, kuna ei suutnud enam. Miks mitte proovida oma elu jooksul olla kasvõi 6 kuud kaine? Kas Sa tead, mis tunne see on?

Selles raamatus peaks olema piisavat eneseirooniat, kuid veel rohkem nõuandeid, kuidas muutuda, tehes erinevaid teste, mis aitavad sõltuvuste vastu.

Iga inimene teab ning on kohtunud sõltlase või alkohoolikuga. Alkohoolik ei ole ainult asotsiaal, kes bussijaamas Taurust joob. Alkohoolikud võivad olla väga toredad ja viisakad inimesed, kes elavad mask ees, täielikus depressioonis – neid on palju rohkem, kui Te arvate.

Raamatus võtame läbi erinevad alkoholismi vormid ja kaassõltuvuse. Kaassõltuvus ehk passiivne alkoholism on minu silmis enim alahinnatud sõltuvus maailmas, nagu ka iga teise sõltuvusega, ei mõista sõltlane, et Ta on sõltuvuses. Liigne alkohol ja narkootikumid mürgitavad Sinu mõttemaailma, aga mõtted mõjutavad Sinu tundeid ja sellest saab algus Sinu tegutsemistele, nagu kõik hea või halb.

Iga inimene on teinud oma elus head või halba. Ma ei mõista kohut mitte kellegi üle ja ei oota, et kõik inimesed karsklasteks hakkaksid, kuid tahaksin loota, et suudan kellegi elu päästa või talle aastaid juurde saada.

Üritan säilitada endale omase huumoriprisma ja räägin lihtsalt sellest, mida ise olen kogenud, mis on minu silmis karm tõde! Elu käib kiiresti ja karussell ei jää seisma, aga iga muutus võtab aega ja parem alustada varem teekonda kvaliteetsemale ja vaimselt tugevamale elule!

Lugupidamisega Marko


Saadavus kauplustes

23,49 €

Püsikliendile

22,32 €