Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

MÄE TIPPU JA TAGASI
Galerii

MÄE TIPPU JA TAGASI

Mirt töötab televisioonis operaatorina. Ta on hiljuti abikaasast lahku kolinud ja püüab ravimitega tõrjuda nii peavalusid kui ka kurvameelsust. Tema endine mees Luukas on pärast valusat läbikukkumist matnud maha unistused heliloojana edu saavutada ja teenib igapäevast leiba helitehnikuna. Aastaid välismaal elanud telerežissöör Johan, Luukase kunagine parim sõber, on ühe isikliku mure lahendamiseks äsja Eestisse tagasi kolinud ja temast on saanud Mirdi töökaaslane. Ootamatu ühine tööots viib nad kolmekesi Delhisse võttele, kuid alguses lühikese komandeeringuna plaanitud reisist kujuneb olude sunnil pikk teekond läbi mitme India osariigi, alt lauskmaalt üles Himaa­laja mägedesse. Sedamööda kuidas India oma võlude ja raskustega reisikaaslastele naha vahele poeb ja omavahelised suhted üha pingestuvad, on nad aina enam sunnitud seisma silmitsi mälestustega, mis neid painavad. See on rännak, mis muudab viimaks nende kõigi elu. „Mäe tippu ja tagasi” on lugu armastusest, hirmust ja lahtilaskmisest.

Triin Sinissaar (snd 1975) on hariduselt prantsuse filoloog ja stsenarist. Alates 1999. aastast töötab ta Tallinna Linnateatris dramaturgina. Sinissaar on kirjutanud näidendeid, dramatiseeringuid ja stsenaariume. „Mäe tippu ja tagasi” on tema esimene romaan.

Krista Kaer soovitab: “„Mäe tippu ja tagasi“ räägib kolmest noorest inimesest, kes on omadega üsna puntras. Ühine tööots viib nad Indiasse, Himaalaja mägedesse ja kodust eemal paistavad vanad ummikud ja sassiläinud suhted hoopis teises valguses. Otsused, mida on võib-olla liigagi kaua edasi lükatud, saavad lõpuks tehtud. Triin Sinissaarel on see esimene romaan, kuid ta on olnud kaua Linnateatri dramaturg ja tõlkija ning seda on tunda tema keeletajust ning oskusest jutustust üles ehitada. Huvitav ja kaasahaarav lugemine.”

Susan Luitsalu soovitab: “Raamat, mille lugemist ootan.”

Saadavus kauplustes

21,99 €

Püsikliendile

20,89 €