• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

MU KULLAKE
Galerii

MU KULLAKE

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

See on meie lugu. 
Ja kui ma selle sulle ära räägin, 
saab see sinu omaks. 
Igavesti. 

Ema tervitab maailma saabunud pisikest poega ja teda hellalt ringi keerutades hakkab ta lapsele jutustama nende elu lugu. Iga leheküljega kasvab poiss suuremaks ja ema muutub väiksemaks, kuni täiskasvanuks sirgunud poeg hoiab kätel hoopis ema.
Germano Zullo nappides sõnades ja Albertine'i habrastes melanhoolsetes joonistustes sünnib elutants – teekond sünnist surmani – ja igikestev tingimusteta armastuse lugu.
Albertine (s 1967) on silmapaistev Šveitsi illustraator, kellelt on ilmunud hulgaliselt lasteraamatuid, neist suur osa koostöös tema abikaasa, kirjanik Germano Zulloga (s 1968). Autorite raamatud on pälvinud mitmeid rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas Bologna Ragazzi auhinna raamatu "Mu kullake" eest. 

Eesti keeles on neilt varem ilmunud pildiraamat "Väike lind".

Rahva Raamatu kirjastaja René Tendermann soovitab: “Raamat, mis on lihtsalt nii armas, et peab soovitama. Lugeda siin palju pole, igal leheküljel üks reake, aga Bologna Ragazzi auhinna pälvinud “Mu kullake” on tõeline kunstiteos, parim kingitus, mille ema saab teha oma lapsele ja laps oma emale.” 

    Saadavus kauplustes

    12,95 €

    Jaga