• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

MINU ARMASTUSE LUGU
Galerii

MINU ARMASTUSE LUGU

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Kakssada miljonit müüdud plaati.
Kaksteist Grammy auhinda.
Ainult üks Tina Turner.

Tina Turner − rock’n’roll’i kuninganna ja elav legend – räägib selles värskes raamatus väga avameelselt oma elust, kõigist katsumustest, võitlustest ja võitudest alates Tennessees Nutbushis veedetud lapsepõlvest kuni lauljakarjääri alguseni koos Ike Turneriga ning sealt edasi tema 1980. aastatel saabunud erakordse eduni. Ta räägib, milline oli elu laval muusikatööstuse suurimate staaride − Mick Jaggeri, Keith Richardsi, David Bowie, Beyoncé jpt − kõrval ning kirjeldab, kuidas kohtas 1986. aastal ootamatult oma elu armastust ja temaga 27 aastat hiljem abiellus. “Mõnikord saabub suurim õnn täpselt siis, kui oleme suutelised seda väärikalt hindama,” ütleb ta.

Viimastel aastatel on kuulsat lauljannat tabanud mitmed tervisehädad ja isiklikud tragöödiad, kuid nendest hoolimata on ta suutnud oma erakordse eluteekonna peale mõeldes ka kõige rängematel hetkedel elust ilu ja tähendust leida.

Minu armastuse lugu” on rabav ja inspireeriv lugu naisest, kes julges astuda üle kõigist tema ette seatud piiridest. See on tulvil Tina Turnerile iseloomulikku energiat, südikust ja elujanu ning on sama kaasahaarav ja hingestatud kui tema laulud. Raamatu originaal ilmus USAs 2018 oktoobris.

    Saadavus kauplustes
    23,45 €

    10,99 €

    -53%
    Jaga