Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

MINA ENNE SIND
Galerii

MINA ENNE SIND

Louisa Clark teab paljusid asju. Ta teab, mitu sammu on bussipeatusest koju. Ta teab, et talle meeldib töötada Võisaiakese kohvikus, ja ta teab, et ta võib-olla armastab Patrickut. Louisa ei tea aga seda, et ta jääb ilma tööst talle nii armsas kohvikus ja et saatusel on tema jaoks veel nii mõndagi varuks.

Will Traynor teab, et liiklusõnnetuses saadud vigastuste tõttu kadus tal igasugune eluisu. Ta teab, et kõik tema elus on piiratud ja rõõmutu, ja ta teab täpselt, kuidas ta sellele kõigele lõpu teeb. Will ei tea aga seda, et kohe-kohe tema ellu sisenev Lou täidab kõik mäslevate värvidega. Will ei tea, et see tüdruk toob ta näole taas naeratuse. Ja kumbki neist ei tea, et nad muudavad teineteist igaveseks.

Jojo Moyes on armastuslugude absoluutne meister. Südantlõhestavalt romantiline romaan on üks selle sajandi vaieldamatult menukamaid armastuslugusid, mis on ilmunud 65 riigis. Raamatu põhjal on lavastatud film, kus peaosades säravad noored ja andekad näitlejad Emilia Clarke ja Sam Claflin.

Imeliselt romantiline. - The Independent on Sunday

Täielik triumf! - Elle

See vapustav armastuslugu ajas meid naerma, tõi meie näole naeratuse ja pani lahinal nutma – seda lihtsalt peab lugema. - Closer

„Mina enne sind“ on magusvalus lugu armastusest, õppimisest ja lahtilaskmisest. - Daily Mail

Moyes on loonud karismaatilised, usutavad ja mõjuvad tegelaskujud, kes jäävad kauaks lugeja südamesse. - The Independent

Kaunilt kirjutatud lugu kõige ebatõenäolisematest armastajatest. - The Sun

Üks Moyese meeldejäävamaid romaane. - The New York Times

Saadavus kauplustes

19,99 €

Püsikliendile

18,99 €