Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Miks keegi mulle seda varem ei ole öelnud?

Miks keegi mulle seda varem ei ole öelnud?
gallery icon
Galerii

Miks keegi mulle seda varem ei ole öelnud?

Aasta Raamat 2023 finalist

Kuidas astuda vastu pahale tujule, pingetele, stressile ja keerulistele olukordadele?

Dr Julie Smith – kliiniline psühholoog, keda võib nimetada ka internetisensatsiooniks – teab. Rääkinud uuesti ja uuesti asjadest, mida patsient pidi meeles pidama, et eesolevale nädalale vastu astuda, küsiti temalt korduvalt: “Miks keegi mulle seda varem ei ole öelnud?

Oma aju tundmine ja teadlikult sellesse suhtumine on lihtsam kui arvata oskad — loe, tunne, treeni end. Sa ei pea maksma terapeudile poolt palka, Sa ei pea minema kuhugi, kui ei taha. Alusta ise – see polegi nii raske, kui tead mõnd nippi!

Miks keegi mulle seda varem ei ole öelnud?“ õpetab, kuidas vaimset tervist tugevdada ja hoida. Dr Julie Smithi tehnikad aitavad sul vastu pidada, olenemata sellest, kas tahad ärevust seljatada, kriitikaga tegeleda, depressiooniga toime tulla, enesekindlust kasvatada, motivatsiooni leida või endale andeks anda.

Eia Uus soovitab: "Kliiniline psühholoog Dr Julie Smith võttis esimeste seas eesmärgiks TikTokis rääkida vaimsest tervisest – lühidalt, tabavalt, nii et kasu saaks ka inimene, kes väga süveneda ei jõua, aga ometi tahaks paremini elada, ennast ja teisi mõista. Ka tema raamatus on teemad (ärevus, paha tuju, motivatsioon, suured elumuutused, emotsionaalne valu, lein, kriitika, hirm, stress, õnnelikkus jpm) edasi antud lihtsalt mõistetavate lühikeste osadena, kus on palju väärt soovitusi, mille saad kas või otsekohe kasutusele võtta."

Autorist:

Doktor Julie Smith on enam kui kümme aastat praktiseerinud kliiniline psühholoog, kes hakkas esimese spetsialistina kasutama TikToki erialaste teadmiste jagamiseks – et teha vaimse tervise haridus kõigile kättesaadavaks.

COVID-19 pandeemia ajal kasvas tema sotsiaalmeediapublik 3 miljoni jälgijani, sest kasutajad said eneseabivideotest tuge ning rakendasid tema nõuandeid. Videoid on kõikidel kanalitel kokku vaadatud umbes pool miljardit korda.

Julie on teinud kaasa BBC filmides, olnud külaline CBBC’s, Good Morning Britain’is, BBC Breakfast’is ja CNN International’is ning on BBC Radio 1 „Life Hacks’i“ psühholoog. Temast on ilmunud artiklid Women’s Health’is, Buzzfeed’is, The Telegraph’is, The Times’is, The Sunday Mail’is, Glamour’is, CNNis ja mujal. TikTok nimetas dr Julie Smithi ka platvormi 100 olulisema sisulooja hulka. Ta elab abikaasa ja kolme lapsega Hampshire’is, Inglismaal.

Saadavus kauplustes

22,99 €

delivery icon