Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

MIDA TUUL TEAB
gallery icon
Galerii

MIDA TUUL TEAB

Maagiline ja mõjus – see raamat jääb lugejat kauaks kummitama. – Rhys Bowen

SELLES UNUSTAMATUS ARMASTUSLOOS ÄHVARDAB ÜHE NAISE VÕIMATU TEEKOND LÄBI AJA MUUTA KÕIKE ...

Anne Gallagher kasvas üles, võlutuna lugudest, mida vanaisa talle Iirimaast jutustas. Kui vanaisa sureb, sõidab murest murtud Anne tema lapsepõlvekoju, et vanaisa tuhk seal laiali puistata. Iirimaal aga, haaratuna jumaldatud vanaisa mälestustest ja teda ümbritsevast võõrast ajaloost, tõmmatakse Anne ootamatult ühte teise aega.

Tärkava sõja künnisel olev 1921. aasta Iirimaa on ärkamiseks ohtlik koht. Aga just sinna vigastatud ja segaduses Anne satub, kellegi doktor Thomas Smithi hoole alla, kes on hooldajaks ka väikesele kummaliselt tuttavale poisile. Anne’i peetakse ekslikult poisi ammu kadunud emaks ja Anne võtabki tema identiteedi, olles kindel, et naise haihtumisel on seos tema endaga.

Pinged riigis kasvavad, ning kui Thomas ühineb võitlusega Iirimaa vabaduse eest, tõmmatakse temaga koos konflikti ka Anne. Ajaloo ja oma südame vahele lõksu jäänud naine peab otsustama, kas ta on valmis loobuma kogu talle siiani tuttavast elust armastuse nimel, mida iial ei uskunud leidvat. Aga kas see otsus on üldse tema teha?

Amy Harmoni romaan on täis suurt armastust ja suurt kurbust, kaugeid unistusi ja võimatuna näivaid valikuid, mida raamivad Iirimaa ajaloo keerdkäigud.

Saadavus kauplustes

20,99 €

delivery icon