Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

MIDA NAISED TAHAVAD. KÄSIRAAMAT MEESTELE

MIDA NAISED TAHAVAD. KÄSIRAAMAT MEESTELE
gallery icon
Galerii

MIDA NAISED TAHAVAD. KÄSIRAAMAT MEESTELE

„Mitte et ma teile survet tahaks avaldada, härrased, kuid see raamat võib olla võtmeks, mis aitab teil meid kõiki lunastuse ja harmoonia poole juhtida.“

Alanis Morissette

„Kui sa tahad õppida, kuidas olla parim mees ja hea partner, siis see raamat on just sinu jaoks.“
Lewis Howes, raamatu „The School of Greatness“ autor

Maailmakuulsa suhteeksperdi John Gottmani kuulsas Armulaboris teostatud uuringutest on koorunud uskumatu tõsiasi: mehed on need, kellest sõltub, kas suhe õitseb või jookseb karidele. See käsiraamat räägib meestele, kuidas meeldida naisele, kuidas talle läheneda ja temaga kontakti saavutada, kuidas teda voodis rahuldada ja mille põhjal otsustada, kas suhe on õigel teel ning kuidas luua elukestev suhe. Siit raamatust leiab teaduspõhise vastuse küsimustele, mida naised meestes otsivad. See raamat on väga huvitav ka naistele, sest siit on võimalik palju enda kohta teada saada ja õppida. Ka aitab loetu mõista, millised suhteaspektid meestele kõige enam probleeme valmistavad.

Raamatu väärtus seisneb ka selles, et tegemist pole ühe või kahe inimese isikliku arvamusega, vaid raamatu väited põhinevad 40 aasta jooksul tehtud suure hulga (ja ka väga pikaaegsete) uuringute tulemustele, millele on viidatud ja mida kirjeldatakse. Ka on siin palju antropolooglisi paralleele ja mõtisklusi, mis aitavad meil kergendusega mõista, et paljud asjad on, nagu nad on, sest mingid mustrid on juba meie DNA-s.

Omaette väärtus on austus, millega autorid inimestesse, nii meestesse kui naistesse, ja suhetesse suhtuvad. Käsiraamat “Mida naised tahavad?” on kindlasti palju huvitavam ja elu muutvam lugemine kui mistahes käsiraamatud, mida oma hobide ja tehnikaga seoses lugenud olete.

Rahva Raamatu töötaja Kadre Vaik soovitab: "John Gottman on üks hinnatumaid Ameerika psühholooge, kes on pühendanud oma elu suhete stabiilsuse uurimisele. Olen seda raamatut kõigile soovitanud, nii meestele kui naistele. See on silmi avav mõlemaile – naised õpivad ennast paremini tundma ja mehed neid mõistma.”

Katrin Saali Saul soovitab:
“Ameerika psühholoogiadoktor John Gottman on mehi ja naisi uurinud üle 40 aasta. Ta kirjeldab koos oma kaasautoritega teadusuuringutele tuginedes mehe ja naise olemise, mõtlemise ja käitumise eripärasid, nende eripärade kujunemise antropoloogilist tasuta.

Aga veelgi enam, Gottman teab, et meeste silmis on suhtes tekkivad tülid üks suuremaid probleeme, mis neilt hingerahu viivad. Õpetused meestele, mida teha, et neid tülisid oleks vähem, on kuldaväärt. Ta annab erakordse selguse ja konkreetsusega näpunäiteid meestele, kuidas muutuda oma naisele parimaks kaaslaseks, lausa kangelaseks ja iseenda silmis tõeliseks tegijaks.

Minu igapäevatöö seisneb suuresti selles, et kuulan naiste ja meeste jutte suhetest, mis enam rahuldust ja rõõmu ei paku. Väga sageli taban end mõttelt, et meestele tundub, et naised on samasugused olendid kui mehed, ainult et vähem karvasemad ja väiksemad ning naistele jälle näib, et mehed on samasugused kui naised, ainult et suuremad ja karvasemad.

See üleilmne eksiarvamus põhineb suuresti sellel, et me räägime samu sõnu samas keeles, ent eluline tõsiasi on paraku, et meeste ja naiste dialoogis läheb palju “tõlkes kaotsi”.

Ei satu just sageli kätte raamatut, mis on kirjutatud nii asjatundlikult, samas lihtsalt ja tõlgitud nii hästi, et süda rõõmustab. Soovitan seda raamatut soojalt. Juba kogenud suhetes olijatele ja noortele meestele.”

Saadavus kauplustes

19,99 €

delivery icon