Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Metaboolne autofaagia
gallery icon
Galerii

Metaboolne autofaagia

"Metaboolne autofaagia" on kogum inimkeha anaboolsetest ja kataboolsetest printsiipidest toitumise ja treeningu kontekstis.

Sõna "metabolism" tähendab "muutust", mis kirjeldab organismide kõiki elu andvaid keemilisi reaktsioone. Autofaagia tuleneb kreeka keelest, tähendades "enesesöömist" või "iseenda söömist".

Autofaagia on kehasisene protsess, mille käigus hakkavad terved rakud lagundama ja seedima vanu, haigeid ning nõrkasid rakuosakesi. Need osakesed moondatakse uueks energiaks, mis soodustab tervenemist ja aeglustab vananemist.

Autofaagial on palju eluiga parandavaid ja pikendavaid omadusi, mida on nähtud kõikides liikides. Kuidas see toimib ja mismoodi oma elus rakendada, võid õppida antud raamatust. Sisaldab see kõige uuemat teadustööd inimkehast kui ka praktilisi näpunäiteid oma toitumise optimiseerimiseks.

Siim Land on autor, avalik kõneleja, antropoloog ja biohäkker. Ta toodab sisu inimsoorituse ja - tervise parandamisest. 

Antud raamatus olev informatsioon ei ole mõeldud asendama professionaalset meditsiinilist nõu. Antud raamatus olevat informatsiooni on jagatud harimise ja meelelahutuse eesmärgil. Antud raamatus olev informatsioon on kogutud usaldatud ja teaduslikest allikatest, aga autor ei saa garanteerida informatsiooni täpsust ega saa välistada eksimusi või uute teadmiste avastamist. Praegused teadmised võivad perioodiliselt muutuda. Enne siin olevate soovituste rakendamist on soovituslik konsulteerida oma arsti või professionaalse meditsiini praktiseerijaga. 

Saadavus kauplustes

32,99 €

delivery icon