Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

MAGNOOLIAÖÖD
gallery icon
Galerii

MAGNOOLIAÖÖD

Romaan täis kirge, intriige ja lunastust

Ellie Pringle on veetnud lõputuid tunde ja loendamatul hulgal dollareid, käies psühhoterapeudi juures, et meelde tuletada oma lapsepõlve kadunud aastaid. Ta on segaduses ja enam kui veidi põnevil, kui vanaema, keda ta pole näinud kolmkümmend neli aastat, sureb ja jätab talle suure varanduse. Elliel on kätte jõudnud aeg seista vahetult silmitsi oma minevikuga. Ikka veel lööduna hiljutisest pikaajalise suhte purunemisest ja teades, et miski ei hoia teda enam San Franciscos kinni, pakib Ellie oma napi vara ja astub lennukile, mis viib ta Lõuna-Carolina Lowcountry piirkonda.

Seistes enne kodusõda ehitatud vanaema maja ukselävel South Battery Streetil Charlestonis, kohtub Ellie esimesega paljudest kummitustest, mis peagi teda piinavad. Oma esimesel ööl kõhedas kriiksuvas häärberis, kui ta uurib pealkirju tolmusel raamaturiiulil, leiab ta juhuslikult oma surnud ema nahkköites päeviku. Ema sõnad tõstatavad veelgi vastuseta küsimusi ja suunavad Ellie teiste päevikute otsingule.

Kui orkaan Lorene ründab ähvardavalt Lõuna-Carolina rannikut, kohtab Ellie nägusat arhitekti Julian Hagoodi, kel on annet restaureerida lagunenud häärber, ja sarmi, et ravida Ellie murtud südant. Aga kui Ellie loeb ema päevikuid, liigutavad need paigast kivi selles müüris, mis kaitseb tema mälestusi, põhjustades tema maailma kokkuvarisemise. Paljastused tema lapsepõlve kohta juhatavad Ellie südantlõhestavale avastusteekonnale, mis hoiab lugejaid lummatuna kuni dramaatilise lõpplahenduseni.

Saadavus kauplustes

26,99 €

delivery icon